Chci spolupracovat

Máte pocit, že jsme na jedné lodi a že bychom mohli společně něco vymyslet? Tak to máme radost. Vymýšlet nás totiž hrozně baví. Napište nám mail a nešetřete podrobnostmi. Třeba z toho bude začátek hezkého přátelství.

FAQ číslo 1: Možná bych chtěl(a) lektorovat vaše kurzy…

S radostí – skvělých lektorů a báječných nových kurzů není nikdy dost. Neomezujeme se pouze na šití, ale šicí kurzy dělají aktuálně více než 90% našeho kurzového portfolia.

Z hlediska formy úvazku je vše na tom, jak se dohodneme. Nevadí nám, když budeš mít jeden kurz za měsíc, ale třeba to zvládneme i častěji. Daleko důležitější pro nás je, jestli něco umíš, jestli to umíš předávat dál a jestli si sedneme lidsky.

CO POTŘEBUJEME:

Šití a tvorba je pro tebe srdeční záležitost. Pro nás je šití meditace i zdroj velké radosti. Hýčkáme si propojení s vlastní kreativitou a v tomhle s Tebou potřebujeme být na stejné vlně. Účastnicím a účastníkům našich kurzů předáváme nejen šicí hard-skills. Je pro nás rovněž hodně důležité, aby atmosféra na kurzu byla uvolněná a prostá stresu. Potřebujeme, abys byl/a pohodový člověk a takovou atmosféru uměl vytvářet.

CO OČEKÁVÁME:

Jsi někdo, kdo si je jistý tím, co umí. Formální vzdělání je určitě fajn a velké plus, ale víme, že k vlastnímu a originálnímu know-how můžeš dojít i jinak. Pokud už dva roky neděláš po večerech nic jiného než rámečkové kabelky, věříme, že jsi opravdu člověk, který o nich ví hodně.

Pro vedení kurzu (standardně 3 - 6 lidí) potřebuješ mít nejen rozvinutou schopnost komunikace, ale i soubor dovedností, kterými skvělí lektoři a lektorky oplývají. Především asi musíš být člověk, který spojuje a ne rozděluje a mít své extrovertní já. Potřebujeme z tebe cítit nadšení pro věc i bytostnou touhu předávat své vědění dál.

LAST, NOT LEAST:

Jsme i trochu (dost) vybíraví, co se takového toho tvořeníčka týče. Víme, že vkus je ryze subjektivní záležitost a vůbec ten náš nikomu nevnucujeme. Pro hladké fungování ale potřebujeme, abychom se na základních premisách toho, co je krásné, shodli. Jestli pátráš, co chápeme jako krásné, můžeš se na nás zkusit nacítit skrz portfolio látek.

Ještě jsme tě neodradili a chceš se s námi potkat a vymyslet společný koncept kurzu? Skvěle! Napiš mi prosím na jana@materialistic.cz. Chci vědět základní osobní background (čím se živíš, případně co studuješ), zkušenosti z oboru (jak dlouho šiješ nebo jinak tvoříš). Napiš, jaký kurz bys chtěl(a) vést, a pochlub se se vším, co je relevantní. Pošli i nějakou fotku svého tvoření, máš-li. CV si kvůli nám zpracovávat nemusíš a klidně si můžeme rovnou tykat.

Těšíme se na Tebe!

Nebo myslíš, že naše spolupráce může být jiná než lektorská? Určitě může. Prostě se ozvi, jestli máš chuť něco společně vymyslet.