Vánoce 2023

Máme to nejlepší, co dnes můžete ve světě šití nalézt 🦀 Skládáme malé šicí nebe už deset let a děláme to dobře i zodpovědně. Skromnost není na místě - šití a řemeslo je naše mise - nejen o Vánocích.

Daruj ✨ kurz šití, krásné látky nebo budget na jakýkoliv nákup

Pokud šití sám(a) nerozumíš, byl by nerozum vybírat látku sám(a). Nebudeš vědět, kolik jí máš koupit - to je první problém. Druhá věc je, že vybírání látek a přemýšlení o vhodném materiálu je skoro stejně intenzivní zážitek jako šití samotné. Obdarované(mu) způsobí voucher na nákup látek takovou radost, že si to nešicí člověk ani představit nedokáže :)

Když vybíráš kurz šití jako dárek, zamysli se, zda chceš darovat začátečnický kurz (Základy šití - 1250,- nebo Úvod k tajemství šití 2490,- pro úplné začátečníky nebo Školu šití - 7450,- versus Úvod II - 2490,- pro začátečníky falešné). Oblíbený darovací kurz je Overlock me - kurz, kde vysvětlujeme práci s overlockem pro lidi, kteří se posouvají v šití dále.

 

Pokud si nejste jistí, který voucher vybrat, vezměte univerzální poukaz. Vyberte si hodnotu, kterou chcete darovat a obdarovaná/ý může pořídit látky, kurz nebo jakoukoliv jinou šicí radost, kterou u nás najde. 

Daruj ✨ kvalitní šicí literaturu

 

 

 

Daruj ✨ krejčovské nůžky