Noční obloha

Výrobce: Birch Fabrics (USA)
Kolekce:  Mod nouveau
Materiál: 100% organická bavlna (popelín)
Certifikace: GOTS
Šíře látky: 110 cm
Země výroby: Korea

490 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Birch Fabrics dělají pouze bio látky s certifikací GOTS. A proto jim moc fandíme a sleduje a jakmile se najde něco, co nás za srdce chytne, neváháme. A tak dorazilo pár perel z kolekce Mod Nouveau.

Barva noční oblohy je temně modrá. Jednobarevné popelíny ladí k těm s metalickými odlesky. Zároveň jsou to krásné látky pro minimalistickou oděvní i dekorační tvorbu. U tmavě modré platí zvýšená opatrnost při praní. Opravdu pouze na 30 a opravdu buď bez prášku nebo s bio práškem. A s podobnými barvami - jistě.

"Treated with LOVE, not pesticides" říkají v Birch a to se nám líbí moc.


JAK SE O LÁTKU STARAT:

Bio látky doporučujeme vždy prát v ekologických pracích prostředcích. Jednak proto, že je to docela škoda přidávat do čistých látek chemii, druhak i z ryze praktických důvodů. Látky, které nejsou stabilizovány chemickým koktejlem mají i nižší odolnost proti jiným chemickým koktejlům. Laicky řečeno. Jde o to, že dáte-li sytě probarvenou bio-látku vyprat s nějakým agresivnějším (neboli normálním) pracím práškem, může vám na barvě zanechat pár nehezkých pruhů. Přidaná bělidla v běžném pracím prášku "vyžerou" barvu v záhybech. Opět laicky řečeno a opět se to stane pouze někdy. Chybu neuděláte nikdy s ručním praním - barvy vydrží déle krásně živé. Nepopulární, leč pravdivé ... Když se budeme hezky chovat k našim krásným látkám, odvděčí se nám za to.

Jméno značky: Birch Fabrics
Kategorie: E-shop
Bio / Nebio: Bio
Barva: jednobarevné
Tkanina: Pevná vazba (plátno, kepr apod.)
Materiál: Bavlna
Gramáž: gramáž 140 g/m2 - 200 g/m2
Šíře: 115 cm a méně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: