Večerní poušť (bio bavlna)

Neohodnoceno
Akce
bio plátno zlatá
490 Kč –29 %

Výrobce: Birch Fabrics (USA)

Kolekce:  Mod nouveau

Tkanina: 100% bio-bavlna, popelín

Certifikace: GOTS

Šíře látky: 110 cm

Země výroby: Korea

490 Kč –29 % 350 Kč / m 289 Kč bez DPH
Skladem (1,8 m)

Birch Fabrics dělají pouze bio látky s certifikací GOTS. A proto jim moc fandíme a sleduje a jakmile se najde něco, co nás za srdce chytne, neváháme. A tak dorazilo pár perel z kolekce Mod Nouveau.

Barva večerní pouště jde krásně do zlata. Popelín dodává trochu lesku a barva připomíná  odstíny divokého hedvábí. Jednobarevné popelíny ladí k těm s metalickými odlesky. Zároveň jsou to krásné látky pro minimalistickou oděvní i dekorační tvorbu.

"Treated with LOVE, not pesticides" říkají v Birch a to se nám líbí moc.


POZN. K PRANÍ: Bio látky doporučujeme vždy prát v ekologických pracích prostředcích. Jednak proto, že je to docela škoda přidávat do čistých látek chemii, druhak i z ryze praktických důvodů. Látky, které nejsou stabilizovány chemickým koktejlem mají i nižší odolnost proti jiným chemickým koktejlům. Laicky řečeno. Jde o to, že dáte-li sytě probarvenou bio-látku vyprat s nějakým agresivnějším (neboli normálním) pracím práškem, může vám na barvě zanechat pár nehezkých pruhů. Přidaná bělidla v běžném pracím prášku "vyžerou" barvu v záhybech. Opět laicky řečeno a opět se to stane pouze někdy. Chybu neuděláte nikdy s ručním praním - barvy vydrží déle krásně živé. Nepopulární, leč pravdivé ... Když se budeme hezky chovat k našim krásným látkám, odvděčí se nám za to.

 

Jméno značky: Birch Fabrics
Kategorie: E-shop
BIO / GOTS / SUSTAINABLE: látky s certifikací GOTS
Barva / Motiv: jednobarevné
Tkanina: Pevná vazba (plátno, kepr apod.)
Materiál: Bavlna, Bio bavlna
Gramáž: gramáž 140 g/m2 - 200 g/m2
Šíře: 115 cm a méně
Sleva: pouze zlevněné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: