Building the pattern | kniha střihů

Pohlídat ...
Značka: Named
840 Kč / ks 764 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Průvodce šitím capsulového šatníku. Kromě střihů nabízí i praktické tipy, jak vylepšit své šicí skills. Obsahuje 7 základních střihů, z kterých modeluje 20 variant oděvů.

Autorské střihy od dost známé dvojice z Helsinek - zakladatelek labelu Named - sester Laury a Saary Huhta.

rok vydání: 2021, signováno autorkami.

jazyk: angličtina, velikostí rozpětí: EUR 34-50 | US 2-18 | UK 6-22

kategorie: Střihy a knihy

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

"Sew your own capsule wardrobe - modern approach to dressmaking  We are celebrating clothes that truly fit the shape. Designed for the fashion-conscious, this book equips you with the tools to create a coherent capsule wardrobe." Jedná se již o druhou knihu autorek a s tou první byly poměrně dost úspěšné a udělaly si renomé. Začaly postupně vydávat i jednotlivé, více propracované střihy. Kromě severského minimalismu je sympatický i poměrně strohý design který nás obecně baví a inspiruje velice často.

"Garments that are easy to make, wear and combine. Taking you beyond the patterns ... Building the Pattern offers expert advice on how to achieve the perfect fit, alter the designs to suit your shape, and tips on adding your own personal twist." Důraz chtějí mít autorky hlavně na empowerementu všech, kdo knihu do ruky dostanou. Střih je experiment i radost. Když začneš chápat pravidla modelování a konstrukce, začne tě bavit o šití na sebe přemýšlet zase trochu jinak. A tato kniha ti s tou cestou pomůže.

"New techniques are introduced project-by-project–and we use the six essential building blocks to build your sewing repertoire and give you the confidence to further design, alter and modify." K tomu už nic dodávat nebudeme - kniha je moc fajn a sami bychom ji ve své šicí knihovně rozhodně mít chtěli.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: začátečníci + falešní začátečníci, mírně + středně pokročilí, advanced
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: