Fibre Mood | No. 21

Pohlídat ...
Značka: FibreMOOD
360 Kč / ks 327 Kč bez DPH
již nedostupné, nastavit hlídací oko
Položka byla vyprodána…

Časopis s oděvními střihy a návody (v angličtině)

V čísle 21 najdete 12 střihů, ze kterých můžete vytvořit 25 variant oděvních kusů.

Různé úrovně obtížnosti. Začátečnické i pokročilé šití a online support šicí komunity.

Vydává Fibre MOOD, komunita šicích nadšenců z Belgie

Kategorie: Střihy na šití

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Číslo 21 vychází 21. 9. 2022. 

Podzimní FibreMOOD přináší zajímavé střihy na takové to pěkné vrstvení. Kabátek jednoduchého střihu se však zajímavými rukávy. Kabátová bundička, kterou si buď můžete ušít z poyeslterového proševu, co má Fibre na titulce nebo vymyslet nějakou hezčí látku ;) Dejte vědět, jestli si prošev budete sami vyrábět :)

Jedny pěkné propínací šaty trochu jak ze Star wars a taky volánový topík, který jsme viděli už hodně podobný v TAUKO. Tak ono co pořád na těch střizích vymýšlet ...

FibreMood má obecně silnou stránku v tom, že vám nabízí vždy např. různé styly rukávů a hraje si střihově s různými prvky. Když se nad tím budete zamýšlet, co střiháte, možná budete postupně přistupovat ke střihové tvorbě víc a víc samostatně. A to vám přejeme. Přistupovat ke koupeným střihům s nějakou mírou kreativity a zkoušet si jednotlivé věci trochu upravovat je správná šicí zábava. Tak hodně zábavy a povedených dotažených projektů přejeme.


Fibre Mood je čerstvou štikou v rybníku časopisů s oděvními střihy. S aktuálním designem a zaměřením na "urban sewing". Střihovou přílohu následuje podrobný návod včetně (opravdu ultra srozumitelných) nákresů. Časopis je v angličtině.

Fibre Mood není jen časopis, ale také velká online komunita - která chce inspirovat a sdílet šicí strasti i radosti. Oproti jiným klasickým časopisům je ke svým fanouškům opravdu přátelský komunikačně a nabízí velkou podporu. V jejich online vesmíru naleznete pořádnou dávku inspirace a nejspíš neodolatelnou chuť si něco hned ušít.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: