Fibre Mood (No. 15)

Neohodnoceno

Časopis s oděvními střihy a návody (v angličtině)

V čísle 15 najdete 12 střihů a další 3 varianty projektů.

Různé úrovně obtížnosti. Začátečnické i pokročilé šití a online support šicí komunity.

Vydává Fibre MOOD, komunita šicích nadšenců z Belgie

Kategorie: Střihy

360 Kč / ks 327 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Číslo 15 vychází v červnu 2021. 

Nese se v ryze letním duchu a láká nás hlavně na šaty- vyberete si sportovní, elegantní, nebo rozevláté v boho stylu? Mezi dětskými střihy najdete kraťásky v holčičí i klučičí modifikaci.

U dámských modelů letos hrají prim zejména výrazné rukávy, kdo si ale na volány netroufá, zaujme ho možná pouzdrová sukně s rozparkem nebo široké kalhoty. A to jsme ještě nezmínili top s vázáním na jedno rameno..

Číslo 15 je opravdu nabité letní inspirací a nás i naši garderobu v myšlenkách odnáší někam na francouzskou riviéru a my už skoro cítíme sůl ve vlasech. 


Fibre Mood je čerstvou štikou v rybníku časopisů s oděvními střihy. S aktuálním designem a zaměřením na "urban sewing". Střihovou přílohu následuje podrobný návod včetně (opravdu ultra srozumitelných) nákresů. Časopis je v angličtině.

Fibre Mood není jen časopis, ale také velká online komunita - která chce inspirovat a sdílet šicí strasti i radosti. Oproti jiným klasickým časopisům je ke svým fanouškům opravdu přátelský komunikačně a nabízí velkou podporu. V jejich online vesmíru naleznete pořádnou dávku inspirace a nejspíš neodolatelnou chuť si něco hned ušít.

Jméno značky: FibreMOOD
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: