Fibre Mood (No. 16)

Neohodnoceno

Časopis s oděvními střihy a návody (v angličtině)

V čísle 16 najdete 12 střihů, ze kterých můžete vytvořit 31 variant.

Různé úrovně obtížnosti. Začátečnické i pokročilé šití a online support šicí komunity.

Vydává Fibre MOOD, komunita šicích nadšenců z Belgie

Kategorie: Střihy

!! Číslo 16. se vyprodalo bleskově v rekordním čase. Na cestě máme další výtisky. Objednávat můžete teď, doručení k nám očekáváme 23. - 24. 9. Expedovat k vám budeme obratem. 

 

 

360 Kč / ks 327 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Číslo 16 vychází v září 2021. 

Nové číslo Fibre Mood si bere inspiraci z japonského sousloví shirin-yoku, které znamená "koupel lesem". 

Nové střihy už prozrazují pomalu se blížící podzim- najdete zde prošívanou parku a vestu i ve verzi pro nejmenší, manšestrové kalhoty nebo propínací šaty vhodné k podzimnímu vrstvení. 

Výrazné rukávy hrály prim už v letním čísle a ani na podzim nás ještě opouštět nebudou- v zajímavé skládané verzi je najdete na mikině z jemné pleteniny nebo šatech z měkkého manšestru.

Malé slečny kromě již zmíněné vestičky v čísle nadchnou také volné košilové šaty, které lze ušít i ve verzi pro dospělé.

Modely jsou jako dělané jak pro ty, kteří mají blízko k lesu za vesnicí, i těm, kterým stačí park uprostřed velkoměsta. Protože po celém dni šití není lepšího odpočinku, než procházka mezi stromy! 

 

 


Fibre Mood je čerstvou štikou v rybníku časopisů s oděvními střihy. S aktuálním designem a zaměřením na "urban sewing". Střihovou přílohu následuje podrobný návod včetně (opravdu ultra srozumitelných) nákresů. Časopis je v angličtině.

Fibre Mood není jen časopis, ale také velká online komunita - která chce inspirovat a sdílet šicí strasti i radosti. Oproti jiným klasickým časopisům je ke svým fanouškům opravdu přátelský komunikačně a nabízí velkou podporu. V jejich online vesmíru naleznete pořádnou dávku inspirace a nejspíš neodolatelnou chuť si něco hned ušít.

Jméno značky: FibreMOOD
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: