Žakár na vlasy od Ally | benefiční látková scrunchie

350 Kč / ks 289 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Benefiční prodej látkových scrunchie.

Ušila Alla - jedna skvělá paní z Oděsy, která aktuálně našla útočiště v Praze. Alla u nás vede i kurz plstění.

Žakárové vzorky, z kterých jsou gumičky ušity, darovala Lay Sedláková.  Bez honoráře pro nás expresně vyfotila skvělá Bára Součková. Takže je to kromě benefice ještě upcykling. Karma tleská a my budeme rádi, když gumičky vygenerují nějaký příjem Alle a druhá půlka jde na aktuálně nejpotřebnější sbírku. Našli jsme přímý kontakt do Charkova, na lidi, kteří tam zůstali a potřebují přežít na místě. Upřímně je to dost hardcore :( 

Gumičku prosím berte jako dárek s překvapením. není v našich silách naskladňovat každou barvu zvlášť, tudíž se můžete spolehnout na štěstěnu, že vám vybereme přesně tu nejhezčí barvu pro vás ;) A jestli chcete jít štěstíčku naproti, napište nám do poznámky, jakou barevnou škálu preferujete, my se vynasnažíme přání splnit ;)

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Ten příběh gumiček byl rychlý. Jeden den píše slečna dobrovolnice v Kongresovém centru, která nás zná, jestli máme práci pro jednu šikovnou paní z Oděsy. A druhý den přišla Alla a ušila padesát gumiček. Jana se mezitím stavila za Lay a vyzvedla od ní vzorky krásných žakárů, které se Lay shodou okolností ráno snažila udat skrz facebook... Alla ušila krásné gumičky z těchto krásných vzorků. Baru nám tu krása vyfotila, jak jen ona umí... Vesmír klape hezky aspoň někde a někdy.

No a dnes jsou tady naše první benefiční scrunchie :) 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: