TAUKO Magazine | No. 2

660 Kč / ks 600 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

128 stran plných tvůrčí šicí inspirace z Helsinek

obsahuje 10 designérských střihů (z toho dva zero waste) + postup šití

střihy pro různé úrovně obtížnosti, vystupňováno pro devět velikostí

Jazyk: angličtina

Kategorie: Střihy

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

 2. číslo TAUKO magazine překračuje někdy více a někdy méně nápadně hranice toho, co vnímáme jako krásné. Dává nám inspiraci uniknout ze schémat úzkých ideálů, které bychom měli následovat na cestě k uznání. Protože, jestli je něco na šití opravdu důležité, je to vnitřní radost, kterou nám vlastní tvorba přináší. Stejně jako poznání toho, kdo vlastně jsme a čím se chceme obklopovat. 

TAUKO 2 ukazuje šití v kontextu, kdy se stává nástrojem vlastních hodnot. Sebe sama i v kontextu toho, kam patříme a chceme patřit. Toto téma rozvíjí rozhovory, články a eseje, které jsou stejně inspirující jako designérské střihy, které tentokrát dávají prostor i zero waste přístupu.

TAUKO jako takové je globální časopis. Díky rozkročení svých zakladatelek oslovuje návrháře a návrhářky z celého světa s přesahem k udržitelné tvorbě, kteří zde nabízí své střihy i myšlenky, které je při tvorbě vedou. Každý z přispívajících je osobnost a dohromady vytváří skvělý a inspirující koncept, který vás možná přiměje i o své vlastní tvorbě přemýšlet trochu jinak.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: