TAUKO Magazine | No. 3

Pohlídat ...
660 Kč / ks 600 Kč bez DPH
již nedostupné, nastavit hlídací oko
Položka byla vyprodána…

128 stran plných tvůrčí šicí inspirace z Helsinek

obsahuje 12 designérských střihů + postup šití

střihy pro různé úrovně obtížnosti, vystupňováno pro devět velikostí

Jazyk: angličtina

Kategorie: Střihy

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Tématem 3. čísla TAUKO magazine je vintage. Vintage jako přístup, kdy se oblečení dědilo z generace na generaci a nestávalo se jen spotřebním zbožím na pár nošení. Celý časopis je pak eklektický průvodce toho, jak si najít a postupně realizovat svůj styl navzdory trendům, ale naopak v souladu s tím, kdo jsme a čemu chceme ve svém životě dávat energii. Tauko magazine nás motivuje k tomu šít a přešívat si oblečení, v kterém se budeme cítit dobře a které nás bude vyjadřovat.

Střihy, které zde najdete, jsou někdy minimalistické, jindy dost propracované, ale vždy hodně originální. Inspirace z nich tryská skrz naskrz a posouvá nám hranice toho, co si myslíme, že si můžeme ve svém šatníku dovolit. Pravda je vlastně asi taková, že dovolit si můžeme cokoliv, v čem se my osobně budeme cítit dobře. A tenhle báječný časopis nám pomáhá si uvědomit svůj vlastní styl a vnímat krásu toho, že každý to máme trochu jinak.

Mezi články zaujme výjimečná Carolyn Denham, zakladatelka Merchant and Mills, která rozvíjí téma "Clothing and Identity" a zamýšlí se nad svojí vlastní cestou k šatníku, který je s ní bytostně spjat a posiluje ji v jejím životě. Aja Barber zase v eseji “Who Wants Dead White Man’s Clothes?” připomíná, jak je důležité, aby se člověk vymanil z vědomých i nevědomých důsledků své participace na fast fashion. 


TAUKO jako takové je globální časopis. Díky rozkročení svých zakladatelek oslovuje návrháře a návrhářky z celého světa s přesahem k udržitelné tvorbě, kteří zde nabízí své střihy i myšlenky, které je při tvorbě vedou. Každý z přispívajících je osobnost a dohromady vytváří skvělý a inspirující koncept, který vás možná přiměje i o své vlastní tvorbě přemýšlet trochu jinak.

All photos by Meklit Fekadu Tsige, @meklit.fekadu, @taukomagazine
All illustrations by Ivona Fodora, @ivonafodora, @taukomagazine

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení