Druhé něco na sebe

Neohodnoceno

Oděvní tvorba pro středně pokročilé, kteří chtějí rozumět základům poctivého řemesla. Tři setkání všední dny večer.

Tento kurz můžete i darovat skrze dárkový voucher.

Další z kategorie: Kurzy šití v Praze

Podmínky účasti na kurzech od 10. 5. 2021

termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 690 Kč / kurz 2 223 Kč bez DPH
Volno (2 kurz)

Kurz navazuje na náš koncept Prvního něco na sebe a jedná se o jeho volné pokračování. Doporučit ho rozhodně můžeme i absolventkám či absolventům Školy šití. Přijít samozřejmě můžete, i pokud jste si základy šití a prvním setkáním s oděvní tvorbou prošli někde jinde (třeba sami doma s youtube). Abyste kurz absolvovali v pohodě a harmonii, očekává se, že už jste na sebe ušili pár topů a sukní (ideálně i ze složitějšího materiálu než je bavlněné plátno). 

Koncept kurzu je vymyšlen pro lidi, kteří už za sebou mají euforií prvních oděvních kousků a rádi by svoji tvorbu chtěli dále precizovat a lehce profesionalizovat. Nevychováváme krejčové, ale učíme správné postupy tak, abyste sami nemuseli objevovat, na co už přišli mnozí před vámi.

Co se na kurzu bude dít? Vyberete si z portfolia střihů v naší šicí knihovně a budete se zaměřovat už na složitější kousky. Halenky s nabíranými rukávy i rukávovou hlavicí, košilové sedlo a límec, výpustková kapsa, precizní ušití podsádky nebo tipy, jak dobře ušít knoflíkovou légu - to jsou přesně ta témata, která s vámi lektorka bude řešit.

Kolik toho stihnete během kurzu ušít? Předpokládáme, že si vyberete nějaký náročnější oděvní projekt a ten vám v pohodě zabere celé tři večery. Pokud budete třeba v týdnu mezi setkání šít sami doma, stihnete začít více věcí. V jednom projektu nebudete aplikovat všechny výše zmíněné techniky, protože to by byl paskvil. Dostanete ale od nás zpracovaný materiál, kde budou popsány i věci, které jste si u nás během kurzu sami vyzkoušet nestihli.


 

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

Požadovaný level šicích skills: mírně (i více) pokročilí.

Maximální kapacita: 5 lidí

 

Kategorie: Kurzy šití v Praze
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: mírně/středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: