Overlock me

Neohodnoceno

Podrobný úvod do šití na overlocku. Zrychlení z nuly na sto za devět hodin.

Tento kurz můžete i darovat skrze dárkový voucher.

2 150 Kč / kurz 1 777 Kč bez DPH
aktuálně vypsané termíny najdete na stránce níže

Sníte o tom, že začnete šít na ovelocku oblečení? Nebo ještě ani nevíte, co overlock je? Vězte, že to je stroj, na kterém je radost šít. Ne že by to na klasickém stroji nešlo - ale je to delší, pracnější a nevypadá to tak dobře. My se dlouho kurzu na overlocku vyhýbaly, ale teď máme v dílně tři zánovní šampiony a rádi vás to na nich naučíme, je to totiž lehké a rychlé (a zábavné).

Naučíte se na overlocku nejen šít, ale i ho mistrovsky ovládat - navlečení, seřízení napětí nití, práce s diferenciálem - to vše si osvojíte. A ještě si i ušijete - triko, tepláky nebo leginy - ultra easy projekty, co zvládne třeba i falešný šicí začátečník, co ušil sám doma tři polštáře.

 

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

 

Požadovaný level šicích skills: mírně (i více) pokročilí a falešní začátečníci. Předchozí alespoň lehká zkušenost s šitím na klasickém šicím stroji je žádoucí.

 

Maximální kapacita: 5 lidí

 

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:

 

so+ne 30. listopadu - 1. prosince (Markéta Kotmelová; 14.30-19.00) REZERVACE JSOU PLNÉ, MŮŽETE SE PŘIHLÁSIT JAKO náhradník

so+ne 11.-12. ledna (Nik Loban, 14:30-19:00) (REZERVOVAT)

 

ALTERNATIVNÍ KURZY:

Základy overlocku - čepičky (jednorázový kurz// 850,-)

Základy overlocku - legíny (jednorázový kurz// 850,-)

 

Své místo si rezervujte přímo skrz rezervační link u termínu kurzu - je to nejrychlejší cesta k tomu, aby vám místo nevzal někdo jiný. Těšíme se na vás :)

Kategorie: Kurzy šití v Praze
Lektor/ka: Nik Loban
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: mírně pokročilí, středně a více pokročilí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: