Kalhoty

Neohodnoceno

Naučte se šít klasické kalhoty se zipem, pasovým límcem a kapsami.

3 000 Kč / kurz
aktuálně vypsané termíny najdete na stránce níže

Nosíte rádi kalhoty džínového typu? A chtěli byste (alespoň) jedny takové vlastnoručně ušité? Přijďte k nám na kurz a bude to pro Vás hračka. Vyjdeme z Vaší konfekční velikosti a střih poté upravíme tak, aby Vám kalhoty dobře seděly. Naučíte se spoustu nových věcí - vedle těch zřejmých, jako je všívat zip do kalhot a šít kapsy i třeba takové vychytávky, jako na co si dát pozor, aby se Vám nohavice nepřetáčely ani po opakovaném kolečku pračka-sušička.

Sami si určíte, kde chcete mít umístěný pas. Někdo rád bokovky, někdo zase preferuje kalhoty s vyšším pasem. Můžete si vybrat i šířku nohavic, opět Vám vyjdeme vstříc. A toužíte-li po letním kousku, ušijete si rovnou kraťasy.

 

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

 

Požadovaný level šicích skills: středně pokročilí a více pokročilí (například absolventky naší Školy šití či kurzu První něco na sebe)

 

Maximální kapacita: 5 lidí

 

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:

 

so+ne 26.-27. října (Markéta Kotmelová; 11-17:00)  (REZERVOVAT)

  

Své místo si rezervujte přímo skrz rezervační link u termínu kurzu - je to nejrychlejší cesta k tomu, aby vám místo nevzal někdo jiný. Těšíme se na vás :)

Kategorie: Kurzy šití v Praze
Lektor/ka: Markéta Kotmelová
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: středně a více pokročilí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: