Kardigan

Neohodnoceno

Kardigan z úpletu či viskózy podle autorského střihu.

1 900 Kč / kurz
aktuálně vypsané termíny najdete na stránce níže
 

Minimalistický a univerzální kousek do vašeho šatníku, který je inspirovaný japonskými střihy a vychází z autorského střihu Andrey Haderkové.
 
Přední díl je tvořen sedlem a záhyby, šálovým límcem, 3/4 rukávy a kapsami ve švu. Zadní díl je také členěn sedlem a pření díl je prodloužený. Délku kimona a kimonových rukávů pak možno individuálně přizpůsobit. Na kurzu dostanete připravený střih, společně vybereme látku (pokud si nepřinesete svou vlastní), látku nastříháme a projdeme celý technologický postup šití. Výsledkem bude vlastnoručně ušitý kardigan podle originálního střihu.
 
Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Cena kurzu je bez materiálu jako obvykle. Potřebovat budete 1,6 metru splývavé látky v běžné šíři (tj. minimálně 140 cm). Po přihlášení na kurz vám ještě pošleme podrobnější informace, jak materiál vybrat.

Požadovaný level šicích skills: středně pokročilí (mají našity alespoň 3 oděvní projekty nebo se považují za zručné v šití - konkrétně ví, že umí šít přesně :)).

 

Maximální kapacita: 5 lidí

 

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:

 

so+ne 12.-13. října (Andrea Haderková; 10:00-14:00)  (REZERVOVAT)

 

Své místo si rezervujte přímo skrz rezervační link u termínu kurzu - je to nejrychlejší cesta k tomu, aby vám místo nevzal někdo jiný. Těšíme se na vás! Pokud se chcete dozvědět o nově vypsaných termínech přednostně, napište nám e-mail na jsme@materialistic.cz.

 

ALTERNATIVNÍ KURZY:

Kurz je určen pro alespoň středně pokročilé. Pokud se nechcete zbytečně trápit, chce to mít našito nějaký z náročnějších projektů v relativně nedávné době. Nejste-li si jisti svojí "pokročilostí", napište nebo zavolejte, probereme to spolu. Pro mírně pokročilé doporučujeme jako první seznámení s oděvní tvorbou:

První něco na sebe

Ušij si sukni

 

Kategorie: Kurzy šití v Praze
Lektor/ka: Andrea Haderková
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: mírně pokročilí, středně a více pokročilí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: