Mikina

Neohodnoceno

Úpletová mikina přes hlavu. S kapucí, rolákovým límcem nebo s kulatým výstřihem.

1 440 Kč / kurz 1 190 Kč bez DPH
aktuálně vypsané termíny najdete na stránce níže

Naši lektorku Markét už asi znáte. A i kdyby ne, tuhle mikinu byste v šatníku určitě mít měli. Šít budeme klasickou mikinu z úpletu, která je přes hlavu, a má buď kapuci, rolákový límec anebo kulatý výstřih. Pokud jste pokročilí a šít umíte, i klokaní kapsu spolu zvládneme. Šít budeme hlavně na overlocku, takže ten už by se ve vaší šicí kariéře zjevit určitě měl v podobě aspoň nějaké té čepičky. Střih pro vás připravíme v konfekčních velikostech a na místě upravíme, když bude třeba.

 

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

 

Požadovaný level šicích skills: středně pokročilí a více pokročilí (ideálně absolventky našeho kurzu Overlock me či První něco na sebe)

 

Maximální kapacita: 5 lidí

 

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:

 

2x středa od 11. prosince (Markéta Kotmelová; 17.30-20.30)  (REZERVOVAT)

  

Své místo si rezervujte přímo skrz rezervační link u termínu kurzu - je to nejrychlejší cesta k tomu, aby vám místo nevzal někdo jiný. Těšíme se na vás! Pokud se chcete dozvědět o nově vypsaných termínech přednostně, napište nám e-mail na jsme@materialistic.cz.

Kategorie: Kurzy šití v Praze
Lektor/ka: Markéta Kotmelová
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: středně a více pokročilí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: