Šití o třetí (odpolední happyhours)

Neohodnoceno

Šití o třetí hodině odpolední - pro všechny, kdo si umí udělat čas.

1 800 Kč / kurz
aktuálně vypsané termíny najdete na stránce níže

Odpoledne jsou Pokojové happy hours... Jedna hodina za 200,- jedno tříhodinové setkání za 600,-, cyklus tří setkání za 1800,-.

 

Skupina se schází jednou týdně 14.00-17.00 ve vybraný den (aktuálně čtvrtky). Level šicích skills je různý. Většinou je skupina namíchána z mírně a středně pokročilých a falešných začátečníků. Může k nám ale přijít i úplný začátečník(ice). Prosíme váš level nám ideálně napište do poznámky v rezervaci...

 

Své projekty si volí účastnice či účastníci dle vlastního uvážení. Když to bude z našeho portfolia začátečnických a mírně pokročilých projektů, budeme mít radost. Zároveň můžete s lektorkou prodiskutovat své individuální projekty, pokud se chcete věnovat jim...

 

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

 

Požadovaný level šicích skills: začátečníci, falešní začátečníci, mírně (i více) pokročilí. 

 

Maximální kapacita: 5 lidí

 

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:

 

3x čtvrtek od 12. září (14-17.00, Markéta Kotmelová)  (REZERVOVAT)

 

Své místo si rezervujte přímo skrz rezervační link u termínu kurzu - je to nejrychlejší cesta k tomu, aby vám místo nevzal někdo jiný. Těšíme se na vás :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: