Bunda | kurz pro středně pokročilé

Novinka
2 250 Kč / kurz 1 860 Kč bez DPH
Volno (3 kurz)
termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ušiješ si svoji nejvíc jedinečnou bundu. Na jaro i na podzim. I na studené letní večery.

ALTERNATIVY: Sukně (1690,-)  | kurz pro mírně pokročilé, Kalhoty (1890,-)  | kurz pro středně pokročilé, První něco na sebe (2690,-) |  kurz pro mírně pokročilé

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Střih bundy vychází od Elišky Křížové, která stejné bundy prodává pod svojí značkou jasiju_upcycled. Eliška je naší lektorkou už třetím rokem a tento kurz je jejím speciálem, kde s vámi bude "svoji" bundu šít.

Materiálové možnosti máte široké. Eliška se zaměřuje na upcykling a pomůže vám bundu zrealizovat z prostřihů starých džín, pokud máte nějaké zásoby. Nebo můžete zajít do nejbližšího sekáče a podívat se, jestli tam nemají nějaký kousek, kterému můžete dát druhý život.

Z našich báječných látek doporučíme třeba oilskin od Merchant Mills nebo manšestr z Atelieru Brunette. Obecně pak chcete nepružnou látku vyšší gramáže.

Abyste u nás netrávili na kurzu zbytečně čas překreslováním střihu a stříháním látky, počítejte s časem přípravy a domácím úkolem před kurzem. Od nás dostanete před kurzem střih a instrukce a na první setkání přijdete s již střiženými díly. Pokud nemáte doma vhodný prostor, můžete na nastříhání využít zdarma naši sdílenou šicí dílnu.

Kurz probíhá na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. Bližší informace se včas dozvíte.

Maximální kapacita: 4 lidi

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: falešní začátečníci, mírně/středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: