Plstění

120 Kč / kurz 99 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Kurz plstění pro začátečníky a mírně pokročilé

Doba konání: 3 hodiny

Maximální počet účastníků: 6 lidí

Lektorka: Alla Samodielok // Alla přijela nedávno z Oděsy a česky zatím příliš neumí. Kurz probíhá v ukrajinštině a lektorka také mluví rusky. Jazyk řemesla je ale mezinárodní a vám stačí přijít s otevřenou hlavou.

Pro nás je tento kurz příležitostí, jak pomoci vybudovat sítě jedné milé ženě z Oděsy, která se v tuto chvíli nachází v Praze a věříme, že její rozsáhlé know-how je přenositelné i do českého prostředí. 

!! Peníze z kurzu jdou přímo lektorce a kurz zatím děláme za dobrovolné vstupné. To, co vidíte jako cenu kurzu, jsou cca náklady na materiál na jednoduchou věc. Přihoďte pak cokoliv navíc na místě po kurzu. Všechny peníze půjdou přímo Alle - začátky v nové zemi nejsou nikdy jednoduché. Věříme, že si Ala možná během času vybuduje i u nás svoje fanoušky.

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

PLSTĚNÍ, O CO JDE A CO TO JE:

Plstění je velmi staré řemeslo. Kdysi si lidé všimli, že pod vlivem vody a mýdla se vlna spojuje a dává odolnou a teplou látku - plsť. Ta se používala na oblečení, boty a dokonce i na bydlení. Moderní plsť je nejen hřejivý, ale také velmi stylový a dekorativní materiál. Techniku ​​plstění se můžete naučit za jeden den a na základě těchto znalostí vytvářet pak doma různé produkty.

CO SI VYROBÍTE:

Když plstění zvládnete, vyrábět lze skoro cokoliv a vaše kreativita je téměř bez hranic. Vede vás jen materiál a vlastní experiment. Na kurzu můžete zkusit jako první produkt brož nebo gumičku do vlasů. Zvládnete i tašku nebo batoh.

Materiál na drobné věci (gumička, brož) máte v ceně kurzu. Pokud budete chtít vyrábět něco většího (taška, batoh), počítejte prosím s doplatkem na materiál 100 – 200 Kč.

 


Setkání probíhají na naší adrese Havanská 10, Praha 7 - Letná

 Požadovaný level šicích skills: šicí skills tentokrát netřeba, vhodné pro začátečníky i pokročilé, šičky i nešičky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: nešicí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: