Bílé noci

Neohodnoceno

Design: Atelier Brunette (Francie)

Tkanina: bavlna, krep

Šíře látky: 140 cm

Gramáž: 62 g/m2

Země výroby: Indie

Certifikace: Oeko Tex

420 Kč / m 347 Kč bez DPH
Skladem (0,5 m)

Velmi jemný bavlněný krep. Látka, kterou na sobě definitivně chcete mít při večerní procházce u moře, v rozpálené Praze, Barceloně i Kolíně.

Jemný design koresponduje s jemnou látkou. Látka má velmi nízkou gramáž a je volněji tkaná a prosvítá, což byl jistě záměr a nás to nijak neuráží. Podobně jako vzor Čas z kolekce Nani Iro 2019 ta průsvitnost ladí s jemností materiálu a vzoru. V reálu dokonce působí o trochu méně průsvitněji než na fotkách proti světlu. Zároveň krep funguje tak, že látce dodává lehkou strukturu a průsvitnost tak výrazně zmírňuje.

Za nás je to určitě báječná látka na letní volné tuniky a košile. Nebo třeba ultralehká přikrývka pro miminko? Příjemná a jemná je na to dost.

 

 


 

JAK SE O LÁTKU STARAT:

Před polohováním střihu předeprat pro zbytkové vysrážení látky. Doporučeno praní ve studené vodě, žehlit po rubu na nižší stupeň a nepoužívat sušičku.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Bílé noci 27.6.2019 12:07
Tak tato látka je to nejjemnější z nejjemnějšího :-) Pokud na šátek, pak super, pokud na oblečení, je nutné šít ze dvou vrstev, nebo tuto gázovinu podložit jinou látkou.
Odpovědět