Kmotra liška (bio úplet)

Neohodnoceno

Výrobce: Birch Fabrics (USA)

Tkanina: 95% bio bavlna, 5% elastan

Šíře látky: 110 cm

Gramáž: 210 g/m2

Certifikace: GOTS

490 Kč / m 405 Kč bez DPH
Skladem (> 5 m)

Americká firma Birch Fabrics je malým leadrem ve světě potištěné bio bavlny. Jejich limitované edice látek se specifickým rukopisem jsou oblíbeny napříč světem šicích nadšenců. "Treated with love, not pesticides", říkají v Birch a to se nám líbí moc.

Liščí úplet pro skvělou dětskou tvorbu nebo třeba tričko pro ženu, co neztratila oči dítěte. Těšíme se, co vymyslíte.

Neznáme víc kvalitní potištěné úplety než ty z Birch. A že už jsme jich v ruce měli. Velmi měkké, příjemné barvy a precizní tisk. Jen na ně buďte hodní při praní. Chemie z běžných pracích prášků na bio látky nepatří. Nemají se rády. A perte raději pouze na 30 a ještě raději v ruce - mají to tak rády.


POZN. K PRANÍ: Bio látky doporučujeme vždy prát v ekologických pracích prostředcích. Jednak proto, že je to docela škoda přidávat do čistých látek chemii, druhak i z ryze racionálních a praktických důvodů. Látky, které nejsou stabilizovány chemickým koktejlem mají i nižší odolnost proti jiným chemickým koktejlům. Laicky řečeno. Jde o to, že dáte-li sytě probarvenou bio-látku vyprat s nějakým agresivnějším (neboli normálním) pracím práškem, může vám na barvě zanechat pár nehezkých pruhů. Přidaná bělidla v běžném pracím prášku "vyžerou" barvu v záhybech. Opět laicky řečeno a opět se to stane pouze někdy. Chybu neuděláte nikdy s ručním praním - barvy vydrží déle krásně živé. Nepopulární, leč pravdivé ... Když se budeme hezky chovat k našim krásným látkám, odvděčí se nám za to.

Jméno značky: Birch Fabrics
Kategorie: Látky
BIO / GOTS: certifikované bio
Barva / Motiv: dětské látky
Tkanina: Úplet
Materiál: Bavlna
Gramáž: gramáž vyšší než 200 g/m2
Šíře: 115 cm a méně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: