Garden Grey | len, bavlna

Pohlídat ...
860 Kč / m 711 Kč bez DPH
již nedostupné, nastavit hlídací oko
Položka byla vyprodána…

Design: Merchant and Mills

Tkanina: 52 % měkčený, předepraný len, 48 % bavlna

Země původu: Litva

Šíře látky: 150 cm

Gramáž: 210 g/m2

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Další z hodně snových látek z Merchant a Mills. Veliká a velkorysá kostka je jednoznačná láska. Velikost základní kostky je 2,5 x 2,7 cm. 

Látka je krásně měkká a zároveň robustní. Upřímně bychom si asi i myslely, že je to čistý len. Teď ale budeme moudře kývat, že příměs bavlny se pozná, protože se látka trochu méně mačká než kdyby byla čistý len. Chcete ji na kalhoty, na dlouhé šaty, na sukni ... Ale třeba si někdo troufne i na bundičku.

Je to opět jedna z těch investičních látek, kdy Vás kromě krásy látky hřeje, že proces výroby byl nejvíc zodpovědně možný, jak dnes lze. V Merchant Mills na to dávají velký důraz. Taková třešnička třeba je, že továrna v Litvě, kde tkaninu vyrábí, používá pouze obnovitelné zdroje elektrické energie.


Merchant and Mills je britský brand vzdávající hold staré dobré krejčovině a řemeslu opravářů oděvů. Jejich látky, které objevují po celém světě, mají typický rukopis jak v texturách, tak barevných odstínech a krejčovské nástroje, které rovněž nabízejí, kloubí estetiku se staletími ověřenou praktičností. Ve výběru svých látek dbají na etickou i ekologickou stránku textilní produkce a jak sami říkají, vrací se tak k samotným kořenům šití. A my se moc rádi vracíme s nimi..


 

JAK SE O LÁTKU STARAT:

Před polohováním střihu látku pro zbytkové vysrážení vyperte. Doporučujeme prát ve vlažné vodě na 30°. Látka vám dovolí i prát na více a pokud víte, že neuhlídáte vždy praní na 30, vysrážejte si ji raději rovnou na 40.

Doplňkové parametry

Kategorie: Látky
Barva | Motiv: Kostky
Tkanina | Pletenina: Pevná vazba
Materiál: Len
Gramáž: střední gramáž (140 g/m2 - 200 g/m2)
Šíře: běžná šíře (140 - 160 cm)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: