Vacation | bio bavlna, ruční tisk

* je zpátky
560 Kč / m 463 Kč bez DPH
Skladem (>5 m)

Design: Merchant and Mills

Tkanina: 100% bio bavlna, ruční tisk 

Země výroby: Indie, Rajastán

Šíře látky: 112 cm

Gramáž: 87 g/m2

Pozn. péče (!): výrobce doporučuje při prvních třech praních prát s hrstí soli pro lepší ustálení barvy (tuto můžete dát přímo do bubnu pračky). Látka je tištěna starou technikou blokového tisku a tento bude ještě trochu pracovat.

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Univerzální látka s hezkým příběhem a vzorem mimo čas i prostor.

Vzor je tisknutý ručně velikou raznicí přímo na látku. Výsledek je díky drobnému vzoru poměrně výrazně nedokonalý. Nám se to líbí a spatřujeme v tom krásu ruční práce, ale vy zvažte, jestli to máte stejně ;)

Merchant and Mills je britský brand vzdávající hold staré dobré krejčovině i řemeslu opravářů oděvů. Jejich látky, které objevují po celém světě, mají typický rukopis jak v texturách, tak barevných odstínech. Krejčovské nástroje, které rovněž nabízejí, kloubí estetiku se staletími ověřenou praktičností. Ve výběru svých látek dbají na etickou i ekologickou stránku textilní produkce a jak sami říkají, vrací se tak k samotným kořenům šití. A my se moc rádi vracíme s nimi..


 

JAK SE O LÁTKU STARAT (!!)

Před polohováním střihu látku pro zbytkové vysrážení vyperte, u této látky se navíc doporučuje přidat hrst kuchyňské soli pro první tři praní. Pro dostálení barvy, jistě. Doporučujeme prát ve vlažné vodě na 30° (výrobce ale dovoluje i 40°). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Látky
Tkanina | Pletenina: Pevná vazba
Materiál: Bio bavlna, Bavlna
Gramáž: nižší gramáž (méně než 140 g/m2))
Šíře: užší (115 cm a méně)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: