Lost blue (konopí, bavlna )

Pohlídat ...
660 Kč / m 545 Kč bez DPH
již nedostupné, nastavit hlídací oko
Položka byla vyprodána…

Design: Merchant and Mills

Tkanina: 23 % konopí, 77 % BCI bavlna

Šíře látky: 153 cm

Gramáž: 145 g/m2

Certifikace: Oeko-Tex

OBJEDNAT VZOREK

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Univerzální plátno, které v oděvní tvorbě oceníte pro to, jak hezky drží tvar. Pokud aspirujte na šití klasických střihů košil, je to skvělý materiál. Dobře bude vypadat ale i na obyčejné skládané sukni a na kalhoty/kraťasy bude nejvíc ideální.

Největší podíl má v tkanině BCI bavlna a příměs konopí naštěstí nijak nepřispívá k hrubosti látky. I pro hypercitlivé je to látka na přímý styk s kůži příjemná a neškrábe. Pocit z látky je poctivý a lehce rustikální a barva je krásně zemitá. Pocitově se v zásadě chová jako bavlna, díky příměsi konopí ale získává zajímavou texturu a navíc termoregulační a antibakteriální vlastnosti, což je věc, která se hodí v zimě i v létě.

Merchant and Mills je britský brand vzdávající hold staré dobré krejčovině a řemeslu opravářů oděvů. Jejich látky, které objevují po celém světě, mají typický rukopis jak v texturách, tak barevných odstínech a krejčovské nástroje, které rovněž nabízejí, kloubí estetiku se staletími ověřenou praktičností. Ve výběru svých látek dbají na etickou i ekologickou stránku textilní produkce a jak sami říkají, vrací se tak k samotným kořenům šití. A my se moc rádi vracíme s nimi..

  


 

JAK SE O LÁTKU STARAT:

Před polohováním střihu látku pro zbytkové vysrážení vyperte. Doporučujeme prát ve vlažné vodě na 30° a nepoužívat sušičku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Látky
Barva / Motiv: jednobarevné
Tkanina: Pevná vazba (plátno, kepr apod.)
Materiál: Bavlna, Konopí
Gramáž: gramáž 140 g/m2 - 200 g/m2
Šíře: větší než 145 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: