Výrobce: Art Gallery Fabrics (USA)
Materiál: 100% PIMA bavlna
Gramáž: 125 g/m2
Šíře látky: 114 cm
Před použitím doporučeno jest látku předeprat či jinak ošetřit pro její úplné vysrážení. Prát ideálně na 30 °C. Nepoužívat bělící a zjasňující přípravky na bázi chloru. Sušičku možno použít na střední stupeň.

275 Kč / m
Skladem (1,9 m)

Letní novinka od Maureen Cracknell pro Art Gallery Fabrics. Vzpomínka na děti květin - kolekce Flower child. Epické a jemné florální vzory i decentní geometrie. Pro takové to letní šití.

Tuze příjemně jemné a zároveň pevné a odolné plátno. Plátno je taková nekomplikovaná tkanina - nepruží, neklouže, hezky se stříhá a dobře šije. Nejvíc parády udělá na sukni či šatech. Slušivé kabelky, krásné polštáře nebo výrazné závěsy. Však vy sí s ní už poradíte. A jestli si na sukni ještě netroufáte, můžete si s námi ušít na kurzu třeba sukni řasenou.

Art Gallery Fabrics je dnes už stálice USA trhu s látkami: Jejich plátno jsou tištěna na 100% PIMA bavlnu. Tento druh bavlny se považuje za jednu z nejvíce jakostních odrůd na světě - uvádí se, že PIMA bavlna vydrží až o polovinu déle než tkaniny z jiných druhů bavlny. Za své jméno vděčí PIMA bavlna jednomu indiánskému kmenu, který ji začal jako první pěstovat. Pro pořádek uvádíme, že tato bavlna bohužel nepochází z ekologického zemědělství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: