Klee black (bavlna, plátno)

Neohodnoceno
Pohlídat ...
latka s pruhy

Design: Merchant and Mills

Tkanina: 100% bavlna, ruční tisk přírodními barvami

Šíře látky: 110 cm

Gramáž: 220 - 225 g/m2

Pozn. péče (!): výrobce doporučuje při prvních třech praních prát s hrstkou soli pro lepší ustálení barvy (tuto můžete dát přímo do bubnu pračky). Látka je tištěna starou technikou blokového tisku a tento bude ještě trochu pracovat.

350 Kč / m 289 Kč bez DPH
vyprodané, hlídat naskladnění možno skrz ikonu oka níže

Výjimečná záležitost pro ty, kdo fandí tradičním technikám a poctivému zpracování.

Látka je nekomplikovaná na šití a přívětivá na kůži. Dalším praním dále měkne. Oceníte ji na kalhoty a lehčí bundy, pro tašky i home-decor. Upřímně by navíc měla stát dvakrát tolik díky vyšším nárokům na zpracování. My ji ale získali ve výprodeji skladových zásob a s radostí tuto cenu předáváme vám.

Merchant and Mills je britský brand vzdávající hold staré dobré krejčovině a řemeslu opravářů oděvů. Jejich látky, které objevují po celém světě, mají typický rukopis jak v texturách, tak barevných odstínech a krejčovské nástroje, které rovněž nabízejí, kloubí estetiku se staletími ověřenou praktičností. Ve výběru svých látek dbají na etickou i ekologickou stránku textilní produkce a jak sami říkají, vrací se tak k samotným kořenům šití. A my se moc rádi vracíme s nimi..


 

JAK SE O LÁTKU STARAT:

Před polohováním střihu látku pro zbytkové vysrážení vyperte, u této látky se navíc doporučuje přidat hrstku kuchyňské soli. Doporučujeme prát ve vlažné vodě na 30° (výrobce ale dovoluje i 40°) a nepoužívat sušičku. 

Jméno značky: Merchant & Mills
Kategorie: Látky
Barva / Motiv: pruhy
Tkanina: Pevná vazba (plátno, kepr apod.)
Materiál: Bavlna
Gramáž: gramáž vyšší než 200 g/m2
Šíře: 110
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: