Shelby | 100% vlna

Novinka
520 Kč / m 430 Kč bez DPH
Skladem (>5 m)

Design: Merchant and Mills

Tkanina: 100% vlna

Země původu: Velká Británie

Šíře látky: 156 cm

Gramáž: 269 g/m2

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Poctivá vlna z Velké Británie. Nečekejte žádnou heboučkou fajnovku. Naopak, tahle vlna je přesně taková jaké 100% vlny bývají - hřejivá i lehce škrábavá. Aneb podšívka to jistí. Chcete z ní šít cardigany i vesty, teplé sukně, možná i šaty a asi i kabátky.

Jak prát vlnu? O vlnu se starejte, jak si zaslouží. Častěji větrejte než perte. Prát stačí třeba dvakrát za sezónu. Když už perete, tak velmi opatrně - max na 30 stupňů a v ruce a s přípravkem na vlnu. Vysušte přebytečnou vodu tak, že mokrou vlnu zabalíte do plátna. Nebo do ručníku. Sušte pak rozložené vodorovně, za přístupu vzduchu a opět třeba podložené plátnem. Vypadá to jako solidní pruda, ale s tím správným zen nastavením to je taková meditace na přítomný okamžik a respekt k materiálu, který si svoji péči zaslouží.


Merchant and Mills je britský brand vzdávající hold staré dobré krejčovině a řemeslu opravářů oděvů. Jejich látky, které objevují po celém světě, mají typický rukopis jak v texturách, tak barevných odstínech a krejčovské nástroje, které rovněž nabízejí, kloubí estetiku se staletími ověřenou praktičností. Ve výběru svých látek dbají na etickou i ekologickou stránku textilní produkce a jak sami říkají, vrací se tak k samotným kořenům šití. A my se moc rádi vracíme s nimi..

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Látky
Barva | Motiv: Jednobarevné
Tkanina | Pletenina: Pevná vazba
Materiál: Vlna
Gramáž: gramáž vyšší než 200 g/m2
Šíře: větší než 145 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: