Tanec (gázovina)

Neohodnoceno

Výrobce: Nani Iro (Japonsko)

Design: Naomi Ito

Tkanina: 100% bavlna, dvojitá gázovina

Šíře látky: 106 cm

Gramáž: 140 g/m2

Péče o látku: prát na 30° / srážlivost 5 - 8 % 

 

540 Kč / m 446 Kč bez DPH
Skladem (> 5 m)

Waltz... "Když květy kvetou a všechno okolo vytváří pohled plný úžasu - vůně, barvy, okvětní lístky, které poletují vzduchem. Vše vypadá, že příroda okolo tančí a že život je právě tady. Začala jsem kreslit odvážné a syté tvary a nechala jsem svou radost, aby mě vedla." Naomi Ito ve volném překladu Materialistic.

 


CHARAKTER LÁTKY:

Prodyšná lehká látka vhodná na oděvní tvorbu. Dvojitá gázovina vzniká položením dvou vrstev gázoviny na sebe. Proč dvě vrstvy gázoviny? Standardní gázovina je charakteristicky volněji tkaná, tudíž až příliš lehká a prodyšná. A tak v Japonsku vymysleli, že když na sebe položí dvě vrstvy gázoviny, látka zůstává stále lehká a prodyšná a navíc již není průsvitná. Takový bonus ještě je, že dvojitá vrstva vytváří typickou měkkost.

CO Z NÍ UŠÍT:

Sluší topům sukním a šatům. Výraznější design dovolí minimalistický střih, kde materiál vynikne s veškerou parádou. Pokud budete šít něco klasického (např. šaty s košilovým límcem nebo pouzdrové šaty), počítejte, že látka má tendenci se více třepit a v namáhaných švech se hodí podlepit.

Jméno značky: Nani Iro
Kategorie: Látky
Tkanina: Gázovina
Materiál: Bavlna
Šíře: 115 cm a méně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: