Uhel waffle (len)

Neohodnoceno

Design: Merchant and Mills

Tkanina: 100 % len

Šíře látky: 139 cm

Gramáž: 220 g/m2

Certifikace: Oeko-Tex, barveno barvami GOTS

OBJEDNAT VZOREK

690 Kč / m 570 Kč bez DPH
Skladem (0,9 m)

Lněná látka s jemnou wafflovou vazbou (velikost kostiček je 3 mm) - univerzální materiál pro dekorační i oděvní tvorbu. Díky materiálu a textuře velmi dobře saje a zároveň rychle schne. Len má takovou milou vlastnost, že používáním a praním měkne a měkne. Z látky si pak dokážeme představit třeba skvělá domácí kimona a župany všeho druhu.

Merchant and Mills je britský brand vzdávající hold staré dobré krejčovině a řemeslu opravářů oděvů. Jejich látky, které objevují po celém světě, mají typický rukopis jak v texturách, tak barevných odstínech a krejčovské nástroje, které rovněž nabízejí, kloubí estetiku se staletími ověřenou praktičností. Ve výběru svých látek dbají na etickou i ekologickou stránku textilní produkce a jak sami říkají, vrací se tak k samotným kořenům šití. A my se moc rádi vracíme s nimi..

Wafflovina se vyrábí po malých várkách ve východní Evropě, kde ve spřádání a tkaní lněných tkanin existuje silná tradice. Látka je navíc tkaná na stavech poháněných zelenou energií. 


 

JAK SE O LÁTKU STARAT:

Před polohováním střihu látku pro zbytkové vysrážení vyperte. Doporučujeme prát ve vlažné vodě na 3O° a nepoužívat sušičku. Látku stačí po vyprání vyklepat a nechat na rovné ploše uschnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: