Zahrada, pampeliška (gázovina)

Neohodnoceno

Výrobce: Nani Iro (Japonsko)

Design: Naomi Ito

Tkanina: 100% bavlna, dvojitá gázovina

Šíře látky: 106 cm

Gramáž: 95 g/m2

Péče o látku: prát na 30° / srážlivost 5 - 8 % 

 

540 Kč / m 446 Kč bez DPH
Skladem (4,4 m)

Jardin je nový vzor Nani Iro 2020. Francouzštináři vědí, že jardin je zahrada. A všechny překvapí, že tenhle vzor je opravdu novinka. Má v sobě něco, co od této paní z Japonska strašně důvěrně známe ... Ten motiv lučních květů, které dokáží být minimalistické a zároveň precizní a detailní.

Naomi Ito, která látku nakreslila, má totiž asi strašně pěkný dar. Zatímco ne úplně malá část textilních designérů vykrádá sebe sama (a v horším případě i jiné), ona dokáže s každou svojí novou kolekcí jít trochu jinam, posouvat se - a to nás baví a zas a znova dostává... 


CHARAKTER LÁTKY:

Prodyšná lehká látka vhodná na oděvní tvorbu. Dvojitá gázovina vzniká položením dvou vrstev gázoviny na sebe. Proč dvě vrstvy gázoviny? Standardní gázovina je charakteristicky volněji tkaná, tudíž až příliš lehká a prodyšná. A tak v Japonsku vymysleli, že když na sebe položí dvě vrstvy gázoviny, látka zůstává stále lehká a prodyšná a navíc již není průsvitná. Takový bonus ještě je, že dvojitá vrstva vytváří typickou měkkost.

CO Z NÍ UŠÍT:

Sluší topům sukním a šatům. Výraznější design dovolí minimalistický střih, kde materiál vynikne s veškerou parádou. Pokud budete šít něco klasického (např. šaty s košilovým límcem nebo pouzdrové šaty), počítejte, že látka má tendenci se více třepit a v namáhaných švech se hodí podlepit.

Jméno značky: Nani Iro
Kategorie: Látky
Tkanina: Dvojitá gázovina
Materiál: Bavlna
Šíře: 115 cm a méně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: