Hledá se duše provozu

KDO JSME

 

Před osmi lety jsme vznikli zprvu jako osobní odpověď na hledání kreativity a zodpovědného přístupu k materiálu. Dnes dovážíme a prodáváme výjimečné látky a snažíme se přispívat k trochu lepšímu světu podle svého nejlepšího svědomí. Máme rychle rostoucí e-shop stejně jako prodejní showroom na pražské Letné. Náš obchod s dílnou na Letné zároveň hostí šicí kurzy. Důležitou součástí provozu je prodej vybraných značek šicích strojů, kdy umíme poradit lidem s jejich výběrem.

 

IMG_4343

 

KOHO HLEDÁME

Potřebujeme dobrou duši, která bude s radostí pečovat o naše látky i lidi, kteří je chtějí. Někoho, kdo bude látky s láskou stříhat a balit je do úhledných balíčků. Někoho, pro koho bude radost obsluhovat lidi v našem showroomu a starat se, aby všechno stran objednávek pěkně běželo. Kromě přípravy objednávek bude mít na starosti i komunikaci se zákazníky na třech hlavních komunikačních kanálech (mail, telefon, messenger).

V tuto chvíli chceme člověka na cca 25 hodin týdně. Máš-li prostor na celý úvazek, zvládneme ho poskládat – práce je u nás dost. V našem prostoru na Letné tě budeme potřebovat minimálně třikrát do týdne.

 

POTŘEBNÉ SKILLS aneb jak si myslíme, že vypadáš, aby se nám hezky spolupracovalo?

Jsme na stejné lodi hodnotově i esteticky. Náš člověk má vztah k hezkým látkám a kvalitnímu materiálu obecně. Chápe udržitelnost ne jako módní trend, ale jako něco, co má hodnotu samo o sobě.

Autentická a otevřená osobnost s dobrou komunikací. Potřebujeme, abys uměl/a komunikovat a byl/a zvyklá/ý problémy řešit hned. Měl/a v sobě pokoru vůči zákazníkům a chápal/a, že jsi zde pro ně.

Orientuješ se základně v tom, co znamená šít. Nepotřebujeme vyučenou dámskou krejčovou, potřebujeme ale někoho, kdo sám již nějaké zkušenosti vlastního šití má a dokáže poradit s výběrem vhodné látky.

Neděsíš se tabulek a jsi pečlivý/á. Pořádek ve skladu i v obchodě musí být a ty za něj budeš spoluzodpovědný/á.

 

JAK FUNGUJEME aneb co umíme nabídnout tobě

Budeš v hezkém prostoru, kde se pohybují příjemní lidé. Náš tým je opravdu moc fajn. Komunikujeme na rovinu a otevřeně a nějak jsme si zasloužili, že i naši zákazníci jsou většinou úplně boží.

Jsme svobodná firma a tvoje spokojenost je pro nás stejně důležitá jako spokojenost našich zákazníků. Z naší strany se nesetkáš s žádnou manipulací a to samé budeme očekávat od tebe.

Budeš mít přístup na naše šicí kurzy a zaměstnanecké benefity nebudeš čerpat ve stravenkách, ale v látkách.

Dostaneš veškeré naše know-how, co jsme se za ty roky naučili. Budeš u nás mít na starosti dost věcí, ale rozhodně tě v tom nenecháme plavat.

Peníze si promysli, jaké potřebuješ. Na naší případné schůzce se pobavíme o tom, jestli ti je umíme dát.

 

ilu

JAK NÁM DÁT VĚDĚT

Máme pro tebe Google formulář s otázkami a ten nám prosím vyplň (TADY). Nad otázkami se budeš muset asi trochu zamyslet, tak si na to dej čas, nemusíš hned dneska. Nejzašší termín pro vyplněný formulář je 21. 8. Když nám ho ale pošleš dřív, určitě se zlobit nebudeme. Naopak.

 

Díky moc, už teď se na tebe těšíme (předpokládaný nástup k zaučení je v druhé půlce září)

 

Jana, Eliška, Denisa

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení