Instagram - pravidla soutěže

Pravidla soutěže na INSTAGRAMU #nadetailuzalezi @materialistic.cz

PRAVIDLA SOUTĚŽE: Napostuj si na zeď nějakou šicí fotku a přidej tagy #nadetailuzalezi @materialistic.cz // Detailům my totiž hodně fandíme a těšíme se, co nám ukážete! Výherce/kyni určíme na základě losování mezi deseti nejúspěšnějšími příspěvky. Jeden subjekt si může přidat kolik chce fotek s výše uvedenými tagy, ale do finále půjde ta s nejvíce srdci.


Doba konání: 13. 1. 2021 - 29. 1. 2021

Pořadatel: Materialistic (Jana Pelánová, IČO: 01750461, Urxova 3, Praha 8, DIČ: 8459280269)

Prohlášení: Akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Instagram, nijak s ní nesouvisí a společnost Instagram nenese žádné závazky.

Podmínky účasti v soutěži: Účastníkem soutěže může být a) fyzická osoba starší 13 let, b) fyzická osoba podnikající, c) právnická osoba, která je registrována na sociální síti INSTAGRAM, má po celou dobu soutěže aktivní svůj Instagram účet a splní stanovená pravidla soutěže. Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovně-právním poměru k pořadateli anebo jsou k takovým osobám ve vztahu rodinných příslušníků.

Výhra v soutěži: Šicí krabička od Maison Sajou

Vyhlášení: Vyhlášení výherce/výherkyně proběhne do 14-ti dnů od konce soutěže - tzn. do 12. 2. 2021. Tento/tato bude kontaktována soukromou zprávou s žádostí o doplnění kontaktních údajů pro zaslání výhry. Zároveň bude výherkyně/výherce vyhlášen/a skrze instagramový účet pořadatele.

 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀