Janome Juno E1015

Neohodnoceno
juno3 800x600
ZdarmaZdarma 3 657 Kč –14 %

Kvalitní levný šicí stroj vhodný pro začátečníky.

 

ZÁRUKA: 3 roky

DOPRAVA: zdarma

 

Ke stroji poskytujeme zaškolení a dárek od nás si můžete vybrat.

3 150 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Janome Juno E1015 je spolehlivý společník obzvlášť v šicích začátcích.

Pokud hledáte první šicí stroj pro sebe či někoho blízkého jako dárek či se Vám do stroje nechce pro začátek přiliš investovat, je E1015 s milým designem stroj, který můžeme bez obav doporučit. Kvalitní japonská konstrukce, vysoký podíl kovu uvnitř, jednoduché ovládání a přiměřená flexibilita, co se týče šitých materiálů. Z naší zkušenosti je stroj dostatečně silný, aby zvládnul i šití pevnějších materiálů včetně koženky.

Proč se nám Janome Juno E1015 líbí a proč ho doporučujeme zvláště začátečníkům? Má ciltivý pedál, který umožní šít opravdu pomalu a rychlost plynule zvyšovat. Volné rameno pro šití např. rukávů či jiných úzkých kompoment se určitě hodí již v úplných začátcích. Stroj je hezky tichý a díky svému designu působí takovým přátelským dojmem. Má stehy i pro šití pružných materiálů a s overlockovým stehem můžete začít šít i oblečení z úpletů.

 


STEHY:

stehy základní, elastické (strečové), overlockové; celkový počet stehů 15. Délku a šířku stehu lze plynule regulovat 

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE STROJI V CENĚ:

► páráček, sada jehel a cívky na spodní nit (3 ks) a destička pro látání. Pedál s přívodní šňůrou samozřejmě a český návod.

► patky: univerzální patka, patka pro přišívání zipů, patka na slepý steh, patka pro obšívání dírek

 


Proč si stroj chcete koupit u nás

► K vybranému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

► Můžete si vybrat dárek, který vám sedí:

a) jednorázově 10 % na naše látky nebo některý náš šicí kurz nebo

b) získáte členství v našem VIP klubu s trvalou slevou 5 % na látky i kurzy a navíc po dobu jednoho roku každý měsíc 2 hodiny ve sdílené šicí dílně zdarma

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: Janome
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: mechanický šicí stroj
Typ chapače: kyvný vertikální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ne
Přítlak patky: ne
Knoflíková dírka: 4 kroky
Počet stehů: 15

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: