Lucznik Amelia II - bazar

Neohodnoceno

Základní mechanický šicí stroj, který je spolehlivý a nestaví před vás žádné překážky

Stroj nám interně sloužil k šití na našich kurzech (oba Luczniky Amelia sloužily jako záložní stroje pro začátečníky, na které byly např. příliš rychlé Janomky 393)

Stroj je čistý a seřízený a viděl se nedávno s naším servisním technikem

s českým návodem

Na stroj se bohužel už nevztahuje standardní záruka. Nespokojenost se strojem musíte ohlásit do 14-ti dnů, během kterých jej ještě můžete vrátit.

Stroj je k vyzkoušení nebo zaškolení v Praze.

Ideálně k osobnímu odběru. V případě poslání poštou nebo kurýrem prosíme počítat s náklady na balné navíc (cca 250,- Kč za vnitřní výplně a krabici).

Kategorie: Použité šicí stroje

2 990 Kč / ks 2 471 Kč bez DPH
stroj je rezervován, pokud o něj máte přesto zájem, naište nám a ozveme se, kdyby si to rezervující

V rámci obnovy portfolia našich strojů na začátku roku 2021 posíláme do světa i dva kusy Luczniků Amelia. Tyto jsme pořídili do dílny před časem a byly to především záložní stroje a nikdy nebyly vystaveny vyšší zátěži. Dnes už pro ně nemáme využití a myslíme si, že jinde ještě mohou udělat dobrou službu.

Jsou to podle nás fajn stroje pro úplné začátečníky a pro nenáročné uživatele/lky a mají univerzální využití. Stroje mají relativně hodně kovu uvnitř. Pedály jsou základní a dostatečně citlivé a jako základní stroj do domácnosti je to určitě dobrá volba za hodně dobrou cenu.

Předváděcí video ke stroji najdete zde.

POZOR: Na stroj nemůžeme dát standardní záruku (kupovali jsme si ho na IČO a sami jsme na něj měli záruku pouze půl roku). Vrátit můžete do 14-ti dnů. Však oceníme osobní odběr v Praze a zároveň si myslíme, že je pro vás dobré si stroj předtím vyzkoušet. V případě posílání bude ještě připočten poplatek za balné 250,- Kč viz výše.

Kategorie: Šicí stroje
Bazar: použité šicí stroje
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: