overlock-Janome 990D - bazar

Neohodnoceno

Kvalitní overlock na domácí šití

Předváděcí model, který nám interně sloužil k občasnému šití

Stroj je po kompletním servisu a seřízený

s českým návodem a příslušenstvím

Na stroj se bohužel už nevztahuje standardní záruka. Nespokojenost se strojem musíte ohlásit do 14-ti dnů, během kterých jej ještě můžete vrátit.

Stroj je k vyzkoušení nebo zaškolení v Praze.

Ideálně k osobnímu odběru. V případě poslání poštou nebo kurýrem prosíme počítat s náklady na balné navíc (cca 250,- Kč za vnitřní výplně a krabici).

Kategorie: Stroje, overlocky

6 990 Kč / ks 5 777 Kč bez DPH
stroj je rezervován, pokud o něj máte přesto zájem, naište nám a ozveme se, kdyby si to rezervující

Obnovujeme naše portfolio strojů a rozhodli jsme se, že tento overlock Janome 990 jde do světa, kde udělá ještě určitě hodně parády. My pro něj v tuto chvíli nemáme využití a je škoda, aby nám tu stál. 

Jaký je to stroj: Dostatečně silný a spolehlivý. Má ale rád, když se k němu chováte citlivě - netaháte za látku apod. Na špatné zacházení je podle našeho názoru trochu citlivější než jiné overlocky, které známe. Stroj jsme nechali kompletně poladit u našeho servisního technika, který ho dočistil a seřídil a shledává ho jako nový.

POZOR: Na stroj nemůžeme dát standardní záruku (kupovali jsme si ho na IČO a sami jsme na něj měli záruku pouze půl roku). Vrátit můžete do 14-ti dnů. Však oceníme osobní odběr v Praze. V případě posílání bude ještě připočten poplatek za balné 250,- Kč viz výše.

Jméno značky: Janome
Kategorie: Šicí stroje
Využití: overlock
Bazar: použité šicí stroje
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: