PRÁZDNINOVÁ otevírací doba | PO - ČT: 13.00 - 18.00 | PÁ: 13.00 - 16.00 | Užívejte léta a něco si ušijte ♥

Požadovaný level šicích skills

 

 

Začátečníci: nikdy jste neseděli u šicího stroje, vaše zkušenosti se šitím začínají a končí u chňapky na hodinách pracovní výchovy.

 

Falešní začátečníci: u šicího stroje jste již seděli, tušíte, že se šlape na pedál a možná se vám i kdysi podařilo ušít kus rovně. Rozhodně se však necítíte na pokročilý kurz, potřebujete vše oživit, získat sebejistotu a hezky pomalu si vše vyzkoušet.

 

Mírně pokročilí: šicí stroj již ovládáte celkem suverénně, šití rovně vám nedělá problém a i ten oblouček zvládnete. Možná jste si vyzkoušeli i všívání zipu. Typicky absolventi našich Úvodů do tajemství šití.

 

Středně pokročilí: máte již za sebou více než jen obal na polštář, umíte pracovat se zipovou patkou, umíte šít rovně, do obloučku i při samotném kraji látky. Typicky absolventi alespoň dvou našich kurzů.

 

Více pokročilí: šijete si doma své vlastní oděvy, máte elán a nadšení, ale cítíte, že jsou chvíle, kde si nejste úplně jistí a chybí vám přesný postup. Často šijete metodou pokus omyl a rádi byste se zdokonalili v technice šití.