Požadovaný level šicích skills

 

 

Začátečníci: nikdy jste neseděli u šicího stroje, vaše zkušenosti se šitím začínají a končí u chňapky na hodinách pracovní výchovy.

 

Falešní začátečníci: u šicího stroje jste již seděli, tušíte, že se šlape na pedál a možná se vám i kdysi podařilo ušít kus rovně. Rozhodně se však necítíte na pokročilý kurz, potřebujete vše oživit, získat sebejistotu a hezky pomalu si vše vyzkoušet.

 

Mírně pokročilí: šicí stroj již ovládáte celkem suverénně, šití rovně vám nedělá problém a i ten oblouček zvládnete. Možná jste si vyzkoušeli i všívání zipu. Typicky absolventi našich Úvodů do tajemství šití.

 

Středně pokročilí: máte již za sebou více než jen obal na polštář, umíte pracovat se zipovou patkou, umíte šít rovně, do obloučku i při samotném kraji látky. Typicky absolventi alespoň dvou našich kurzů.

 

Více pokročilí: šijete si doma své vlastní oděvy, máte elán a nadšení, ale cítíte, že jsou chvíle, kde si nejste úplně jistí a chybí vám přesný postup. Často šijete metodou pokus omyl a rádi byste se zdokonalili v technice šití.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení