Kamenná prodejna

latky_pokoj

 

provoz kamenného obchodu a sdílené šicí dílny:

PO - PÁ (11.00 - 16.00) platí od 1. 3. 2021 pouze pro výdeje e-shopových objednávek

 

Pokoj č. 10

Havanská 10

Praha 7, 170 00

Zodpovědná osoba: Jana Pelánová, IČO: 01750461, plátce DPH

 

 

 

NAJDETE U NÁS VŠECHNY LÁTKY a galanterii z našeho E-SHOPU a některé ze strojů.

Jsme obchod s látkami, ale nejsme jenom obchod s látkami. Děláme věci jinak a baví nás to. A hlavně nás baví látky a šití, proto tu jsme.

Pomůžeme s výběrem a poradíme podle svého nejlepšího svědomí

Řekneme vám, co která látka umí a co neumí a co vás u ní možná čeká za nástrahy. Nechceme vám nikdy prodat látku za každou cenu. Smyslem našeho obchodu je, abyste vy našli tu správnou a skvělou látku pro váš projekt. A pokud potřebujete s výběrem pomoci, my jsme tady pro vás. 

Látek máme málo a chceme to tak

Všichni pořád vybíráme a občas je to náročné. My udělali základní předvýběr za vás a látek u nás najdete relativně málo. Chceme mít jen krásné a kvalitní látky. Krása je veličina subjektivní, ale my si o všech našich látkách myslíme, že krásné jsou a máme vždycky radost, když u nás najdete přesně tu svoji, která tu na vás tiše čekala. Kvalita je lépe měřitelná. Naše látky známe a máme s nimi zkušenosti. Víme, jak se chovají při šití a jak po vyprání a upozorníme vás na to.

Můžete rovnou využít naši vybavenou šicí dílnu

Náš showroom je propojen se sdílenou šicí dílnou. Pokud je v dílně místo, můžete ji rovnou využít. Napařovací žehličkou si svoji novou látku vysrážíte a rovnou se pustíte do stříhání. K dispozici máte všechno základní šicí vybavení (nůžky, špendlíky, křídy, metry, řezáky), stejně jako šicí stroje a overlocky. K nákupu látky v hodnotě 1.000,-Kč a více máte hodinu v dílně zdarma. Pak je cena za hodinu 150,- nebo 110,- (se zakoupenou permanentkou).