Kamenná prodejna

latky_pokoj

 

CO MÁME: 

 

Najdete u nás všechny látky a galanterii z našeho E-SHOPU a některé šicí stroje, které nabízíme.

 

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA:

 

PO - ČT: 10.00 - 18.00

PÁ: 10.00 - 17.00

telefon: 776 030 515, mail: jsme@materialistic.cz

 

sdílená šicí dílna je pro vás otevřena každý den do 17.00. Pro vybírání látek na místě rovněž doporučujeme přejít před pátou hodinou, protože pak už je zde prostor dost zaplněn kurzistkami a jejich látkovými požadavky. Obsloužíme Vás, ale bude to možná trochu déle trvat ;)

 

KDE JSME:

 

Pokoj č. 10

Havanská 10

Praha 7, 170 00

 

Zodpovědná osoba: Jana Pelánová, IČO: 01750461, plátce DPH (kontaktní a fakturační údaje viz obchodní podmínky)


 

JSME OBCHOD S LÁTKAMI, ALE JINÝ NEŽ ZNÁTE

Jsme obchod s látkami, ale nejsme jenom obchod s látkami. Děláme věci jinak a baví nás to. A hlavně nás baví látky a šití, proto tu jsme.

Pomůžeme s výběrem a poradíme podle svého nejlepšího svědomí

Řekneme vám, co která látka umí a co neumí a co vás u ní možná čeká za nástrahy. Nechceme vám nikdy prodat látku za každou cenu. Smyslem našeho obchodu je, abyste vy našli tu správnou a skvělou látku pro váš projekt. A pokud potřebujete s výběrem pomoci, my jsme tady pro vás. 

Látek máme málo a chceme to tak

Všichni pořád vybíráme a občas je to náročné. My udělali základní předvýběr za vás a látek u nás najdete relativně málo. Chceme mít jen krásné a kvalitní látky. Krása je veličina subjektivní, ale my si o všech našich látkách myslíme, že krásné jsou a máme vždycky radost, když u nás najdete přesně tu svoji, která tu na vás tiše čekala. Kvalita je lépe měřitelná. Naše látky známe a máme s nimi zkušenosti. Víme, jak se chovají při šití a jak po vyprání a upozorníme vás na to.

Můžete rovnou využít naši vybavenou šicí dílnu

Náš showroom je propojen se sdílenou šicí dílnou. Pokud je v dílně místo, můžete ji rovnou využít. Napařovací žehličkou si svoji novou látku vysrážíte a rovnou se pustíte do stříhání. K dispozici máte všechno základní šicí vybavení (nůžky, špendlíky, křídy, metry, řezáky), stejně jako šicí stroje a overlocky. Cena hodinového pronájmu pracovního místa je 150,- Kč. S permanentkou 110,-