Kamenná prodejna | Kontakt

latky_pokoj

 

OTEVÍRACÍ DOBA / ADRESA:

PO - ČT: 10.00 - 18.00

PÁ: 10.00 - 17.00

telefon: 776 030 515, mail: jsme@materialistic.cz

Havanská 10, Praha 7, 170 00 (vchod do prodejny z ulice)

 

CO MÁME: 

Najdete u nás všechny látky a galanterii z našeho E-SHOPU a většinu šicích strojů, které nabízíme.

Pro konzultaci k výběru šicího stroje se nám prosím (ideálně) hlaste dopředu (jsme@materialistic.cz, 776 030 515). Budeme se vám věnovat individuálně a pohlídáme kolize se zaškolováním atd. Stejně tak nám prosím napište (třeba den předem) pro návštěvu a využití sdílené šicí dílny - opět hlídáme kolize, kdy chtějí dva lidi jeden coverlock apod.

Látky a galanterii přijďte osahat, okoukat i nakoupit úplně kdykoliv v rámci otevíračky - jen drobné upozornění: v době začátku kurzů (všední den 17.30) je u nás vážně dost plno.

sdílená šicí dílna je pro vás otevřena každý den do 17.00. Pro vybírání látek na místě rovněž doporučujeme přejít před pátou hodinou, protože pak už je zde prostor dost zaplněn kurzistkami a jejich látkovými požadavky. Obsloužíme Vás, ale bude to možná trochu déle trvat ;)

Zodpovědná osoba: Jana Pelánová, IČO: 01750461, plátce DPH (kontaktní a fakturační údaje viz obchodní podmínky)


 

JSME OBCHOD S LÁTKAMI, ALE JINÝ NEŽ ZNÁTE. PRODÁVÁME ŠICÍ STROJE A UMÍME PORADIT, PODLE ČEHO STROJ VYBÍRAT.

Nalézáme za sebe ty nejvíc látkové lahůdky a předkládáme je vašemu laskavému posouzení - to je naše třešnička na dortu. Šití nás bytostně baví už skoro celou dekádu a spolu s tím, jak my posouváme svůj rozhled, posouváme i náš projekt. Pořádáme šicí kurzy už pěknou řádku let a baví nás šířit šicí know-how světem. Zaměřili jsme svoji pozornost i na šicí stroje a pomáháme s jejich výběrem. Skládáme malé šicí nebe - tak tomu rádi říkáme.

Poradíme podle svého nejlepšího svědomí

Víme toho už dost a svoje know-how nesyslíme. Každá látka má svá specifika a pro každého není vhodný ten samý šicí stroj. Umíme vám říct, co vás u jaké látky může potkat za nástrahy a nebudeme vám tajit, pokud u některého stroje vnímáme jeho slabší místa. Konzultujte s námi váš výběr, pokud to potřebujete - proto jsme tady.

Látek i strojů máme málo a chceme to tak

Všichni pořád vybíráme a občas je to náročné. My udělali základní předvýběr za vás a látek i strojů u nás najdete relativně málo. Chceme mít jen krásné a kvalitní látky a se stroji to máme úplně stejně. Nechali jsme si poradit od zkušenějších a výběr strojů, které u nás seženete, rozšiřujeme jen pomalu podle toho, jak zvládneme rozšiřovat své vlastní vědění a znalosti.

Můžete rovnou využít naši vybavenou šicí dílnu

Náš showroom je propojen se sdílenou šicí dílnou. Obecně jsme raději, když se nám hlásíte dopředu, že dorazíte, ale pokud je v dílně místo, můžete se zeptat a rovnou ji využít. Napařovací žehličkou si svoji novou látku vysrážíte a rovnou se pustíte do stříhání. K dispozici máte všechno základní šicí vybavení (nůžky, špendlíky, křídy, metry, řezáky), stejně jako šicí stroje a overlocky. Nahlédnout můžete i do naší knihovny střihů a rovnou si také nějaký vytáhnout. Cena hodinového pronájmu pracovního místa je 150,- Kč. S permanentkou 110,-

Chceme šířit šicí know-how světem

Za řadu let se okolo našeho projektu utváří volnější komunita lidí, které spojuje láska a vášeň k šití. Naše lektor(k)y pro kurzy šití vybíráme tak, aby dokázali předat, co se sami v životě naučili. Pro všechny z nás se šití stalo důležitou životní součástí a baví nás učit, co jsme si sami v oboru osvojili. Jsme rádi, když zkrátíme některé slepé uličky vašeho šití, protože sami víme, že není třeba vynalézat kolo.

 

DÍKY, ŽE JSTE V CELÉM TOMHLE DOBRODRUŽSTVÍ S NÁMI!

Za Materialistic crew Jana, únor 2022