VIP klub

Máme radost z vašich návratů a chceme vám za ně poděkovat. Náš věrnostní model na NÁKUP LÁTEK a KURZŮ je spravedlivý a nikomu nenadržuje. Je nastaven přátelsky a my ho máme rádi. Můžeme mu říkat třeba Pepa ...

 

bez ohraničení 

Když tvé nákupy u nás překročí hranici 3 900,- Kč během 12-ti měsíců.

bez ohr_10

Když tvé nákupy u nás překročí hranici 14 900,- během 12-ti měsíců.

 

FAQ:

Proběhl nákup bez registrace? Jaj, to Pepa nemá rád a většinou vám takový nákup nezapočte. Můžeme to ale rozhodně zkusit napravit. Prosím napište nám, podíváme se na to, zda umíme nahrát objednávku k vašemu účtu zpětně.

Jak se dozvím, jak jsem na tom? Jednoduše. LOGIN nahoře na stránce. Vyplnit e-mail (pod kterým jste objednávali) a nechat si poslat zapomenuté heslo. Až se ke svému účtu dostanete, uvidíte, kolik objednávek a v jakém součtu vám systém eviduje. Pokud systém hlásí, že váš mail nezná, zkuste jiný a pak nám napište, zkusíme vás dohledat podle jména. Pokud jste zrovna přihlášeni ke svému účtu při prohlížení našeho e-shopu, vidíte rovnou ceny látek nižší. Pokud se přihlásíte až v košíku, sníží se vám cena v něm.

Sčítají se nákupy v kamenné prodejně i na e-shopu? Ano, sčítají. Ale opět nám to při nákupu na prodejně musíte říct. My se vás teda nejspíš ještě zeptáme.

Sčítají se VIP slevy s množstevní slevou 5 %? Ano, sčítají. Při nákupu nad dva metry, vám systém k vaší VIP slevě započte ještě tu množstevní.

PLATÍ SLEVA I NA NÁKUP ŠICÍHO STROJE? Nee, neplatí, bohužel :( Slevu bohužel nelze uplatnil ani na galanterii a šicí nezbytnosti. Prostě jenom na látky a na kurzy.

 

Další info:

 

Pepa počítá vždy součet všech vašich objednávek za 12 měsíců. Tzn., pokud během 12-ti měsíců nic nenakoupíte nebo pokud součet objednávek klesne pod stanovenou hranici, Pepa vám nemilosrdně vaši slevu vezme :(

Systém VIP věrnostních slev nahrazuje některé starší slevové kupóny pro naše věrné zákazníky a zákaznice. Staré slevové kupóny budou postupně deaktivovány, aby nedocházelo k duplicitnímu načítání slev.

Aktualizováno dne 11. 11. 2020

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení