PRÁZDNINOVÁ otevírací doba | PO - ČT: 13.00 - 18.00 | PÁ: 13.00 - 16.00 | Užívejte léta a něco si ušijte ♥

Fibre Mood | No. 29

Pohlídat ...
Značka: FibreMOOD
395 Kč / ks 353 Kč bez DPH
další várka na cestě...
Položka byla vyprodána…

Časopis s oděvními střihy a návody (v angličtině)

V čísle 29 najdete 12 střihů.

Velikostní škála: 32 - 60, XS - XXXL

Různé úrovně obtížnosti. Začátečnické i pokročilé šití a online support šicí komunity.

Kategorie: Střihy na šití

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

FibreMood 29 skáče rovnýma nohama do léta. V čísle 29 už tradičně najdete 12 různých střihů s možností dalších modifikací - naleznete zde určitě basic střihy na letní klasiku - např. jednoduchou halenku se zavazováním za krkem, široké kalhoty se sklady v pase, halenku na jedno rameno, různé šaty se špagetovými ramínky či overal bez rukávů. Zároveň na vás ale čeká řada sezónních specialit! Je libo střih na kaftanové šaty, "skort" (šortkosukni) či zavinovací šaty s trochou zástěrového vibu? To vše najdete v letním čísle FibreMood!


Fibre Mood vzniká v Belgii a vychází v pěti jazykových mutacích. V češtině nikoliv, tak se musíme smířit s angličtinou. Mezi časopisy s oděvními střihy se postupně etabloval díky aktuálnímu designu a také pro přístupnost svých návodů, které jsou doprovázeny velmi srozumitelnými nákresy. FibreMOOD k nám dovážíme od jeho úsvitu před lety. Stará čísla už nedosklaďňujeme, ale máme velmi rozsáhlou knihovnu starších čísel včetně těch úplně nejstarších. K dispozici jsou vám prezenčně v naší sdílené šicí dílně.

Fibre Mood není jen časopis, ale také velká online komunita - která chce inspirovat a sdílet šicí strasti i radosti. Oproti jiným klasickým časopisům je ke svým fanouškům opravdu přátelský komunikačně a nabízí velkou podporu. V jejich online vesmíru naleznete pořádnou dávku inspirace a nejspíš neodolatelnou chuť si něco hned ušít.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: