Fibre Mood | special No. 1

k půjčení
Značka: FibreMOOD
460 Kč / ks 411 Kč bez DPH
dostupné pouze k půjčení prezenčně v dílně

Časopis s oděvními střihy a návody (v angličtině)

1. speciální souhrnné číslo, výběr střihů pro období konce roku - vánoční večírky i rodinné svátky

Různé úrovně obtížnosti. Začátečnické i pokročilé šití a online support šicí komunity. Číslo obsahuje 17 designérských střihů.

Vydává Fibre MOOD, komunita šicích nadšenců z Belgie

Kategorie: Střihy na šití

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Záměrem speciálního čísla bylo dát dohromady úspěšné a oblíbené střihy a ty souhrnně prezentovat v novém upgradu. Největší zastoupení mezi střihy mají jednoznačně šaty. Se zajímavými detaily na rukávech, zádech, ... Jsou zde i dvě vesty, jedna lehká bunda, jedny kalhoty... 

Hodně milý bonus je střih na bundu Lucy. Vznikl ve spolupráci s MOMU (Museum of Antwerp). Jejich "study collection" z 30. let 20. století FibreMOOD vzal a upravil a výsledek nás moc baví. Milá věc! Jenom kvůli ní a těm titulním šatům bychom si tohle číslo domů pořídily ..


Fibre Mood je čerstvou štikou v rybníku časopisů s oděvními střihy. S aktuálním designem a zaměřením na "urban sewing". Střihovou přílohu následuje podrobný návod včetně (opravdu ultra srozumitelných) nákresů. Časopis je v angličtině.

Fibre Mood není jen časopis, ale také velká online komunita - která chce inspirovat a sdílet šicí strasti i radosti. Oproti jiným klasickým časopisům je ke svým fanouškům opravdu přátelský komunikačně a nabízí velkou podporu. V jejich online vesmíru naleznete pořádnou dávku inspirace a nejspíš neodolatelnou chuť si něco hned ušít.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: