Fibre Mood | special No. 2

Akce
Značka: FibreMOOD
460 Kč –15 % 390 Kč / ks 348 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Časopis s oděvními střihy a návody (v angličtině)

2. speciální souhrnné číslo, výběr letních střihů - pro hezké prázdniny i posezení na zahrádce s oblíbeným drinkem.

AKCE září 2023: Léto je tak nějak dost za námi. Alespoň pro letošek. Plavky už si spíš šít nebudete, ale tenhle letní speciál obsahuje i více nadsezónní střihy. tak podívejte, zda se hodí a my máme posezónní slevu.

Různé úrovně obtížnosti. Začátečnické i pokročilé šití a online support šicí komunity. Číslo obsahuje 19 designérských střihů a tentokrát jsou více zastoupeny i střihy dětské a doplňky.

Vydává Fibre MOOD, komunita šicích nadšenců z Belgie

Kategorie: Střihy na šití

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Souhrnné číslo a letní speciál je moc hezky zkompilovaná sestava střihů.

Lákáním tohoto FibreMOOD jsou plavky na titulní stránce. Báječný minimalistický střih s náročností jedné hvězdy slibuje velikou radost i pro šicí začátečnice.

Výběr střihů na šaty a topy se zajímavými detaily je klasikou z Fibre. Tentokrát i ve variacích pro slečny a holčičky. Nám se také líbí kraťasy, kšiltovka a esenciální ledvinka. Vy si svůj názor udělejte v galerii fotek, ale za nás tohle číslo doporučujeme jako pěkný základ pro ušitý letní šatník. 


Fibre Mood pro nás znamená fresh přístup v rybníku časopisů s oděvními střihy. S aktuálním designem a zaměřením na "urban sewing". Střihovou přílohu následuje podrobný návod včetně srozumitelných nákresů. Časopis je v angličtině.

Fibre Mood není jen časopis, ale také velká online komunita - která chce inspirovat a sdílet šicí strasti i radosti. Oproti jiným klasickým časopisům je ke svým fanouškům opravdu přátelský komunikačně a nabízí velkou podporu. V jejich online vesmíru naleznete pořádnou dávku inspirace a nejspíš neodolatelnou chuť si něco hned ušít.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: