Elementary sewing skills

Neohodnoceno

Notes nabitý informacemi a názornými obrázky. Poctivě zpracovaný průvodce, který ocení začátečníci i pokročilejší, kterým chybí některé základní stavební kameny šicího know-how.

výrobce: Merchant & Mills

jazyk: v angličtině

formát cca A5, 160 stran, vazba v plátně

390 Kč / ks 355 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

S úctou k řemeslu a s touhou srozumitelně předat základní šicí skills vznikl v Merchant & Mills stylový notes nabitý informacemi, které začátečník jen těžko hledá. Protože zpravidla ani neví, co má přesně hledat...

Text je přehledně členěn do dvaceti kapitol a najdete zde jednoduše vysvětleno téměř vše, co pro poctivý začátek své šicí kariéry potřebujete.

Slova autorů z přebalu knihy: "We believe in sewing - seriously ... We also believe that sewing should be fun and rewarding, not filled with fear and dread of failure. We will guide you through the key elements of using the sewing machine, understanding garment construction, in theory and in practice, and using sewing patterns to make the clothes you want to wear... This books hopes to be your ever-ready tutor, to elaborate on troublesome methods or to offer a simple solution to a challenging task."

 

 

Jméno značky: Merchant & Mills
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: