PRÁZDNINOVÁ otevírací doba | PO - ČT: 13.00 - 18.00 | PÁ: 13.00 - 16.00 | Užívejte léta a něco si ušijte ♥

Elementary sewing skills

* je zpátky
420 Kč / ks 420 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Malá učebnice šití a poctivě zpracovaný průvodce, který ocení začátečníci a všichni, komu chybí některé základní kameny šicího know-how.

výrobce: Merchant & Mills

jazyk: v angličtině

formát cca A5, 160 stran, vazba v plátně

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

S úctou k řemeslu a s touhou srozumitelně předat základní šicí skills vznikla v Merchant & Mills stylová knížečka nabitá informacemi, které začátečník jen těžko hledá. Protože neví, že je má hledat...

Hezká perlička je, že kniha je svázaná v potištěném canvasu, takže látce. Za nás je tohle must v šicí knihovně a chceme to klidně jako dárek.

Text je přehledně členěn do dvaceti kapitol a najdete zde jednoduše vysvětleno téměř vše, co pro poctivý začátek své šicí kariéry potřebujete.

Slova autorů z přebalu knihy: "We believe in sewing - seriously ... We also believe that sewing should be fun and rewarding, not filled with fear and dread of failure. We will guide you through the key elements of using the sewing machine, understanding garment construction, in theory and in practice, and using sewing patterns to make the clothes you want to wear... This books hopes to be your ever-ready tutor, to elaborate on troublesome methods or to offer a simple solution to a challenging task."

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: začátečníci + falešní začátečníci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Make it simple, do it well." Heslo, s kterým tato britská značka stojí proti rychlým trendům, promítá do všeho, co dělá. V jejich portfoliu najdete poctivé látky, nadčasové střihy, extrémně precizní nůžky a základní krejčovské pomůcky.