Rolland | střih triko

570 Kč / ks 509 Kč bez DPH
Prodloužené dodání (max 10 dní)
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tištěný střih s českým návodem.

Rafinovaný basic kousek na triko/top od Project Sapience

velikost: vystupňované velikosti XS - XL

spotřeba látky: 1,6 m

kategorie: Střihy a učebnice

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Střih Rolland nás baví moc a věříme mu jako oblíbené stálici šatníku. Hrát si můžete s kombinací látek nebo jej ušít v jedné barvě. Jak máte chuť, jak se Vám líbí.

Rolland si bude rozumět s pružnými materiály (my rozhodně doporučujeme všema deseti náš báječný bambusový úplet. Zavinovací střih však dovolí i méně pružnou látku.

"Efekt se zavinovacím dílem, který i zajímavě graficky člení přední díl, je nevtíravý a vždy bude působit dobře a sofistikovaně. Díl je celkem variabilní, obtáčí se kolem celého těla přes bok na záda a zase dopředu, poté jeho konec můžete nechat převěšený, nebo obtočit vícekrát. Tato část také nabízí ideální prostor pro vaše kreativní vyžití. Na postavě se stává epicentrem a je zajímavé ho nějak ozdobit, třeba zvolit výrazný materiál, nebo v případě tkaniny kraje olemovat šikmým proužkem. Hutnější pleteniny můžete naopak ponechat jen na ořez a výrobek tak odlehčit." Barbora Procházková


O AUTORCE STŘIHU:

Barbora Procházková, absolventka Umprum v Ateliéru Liběny Rochové, uvedla v život krásný projekt. Jako oděvní návrhářka se rozhodla, že velkou část své profesní tvorby chce zasvětit předávání know-how. V jejích střizích, které nejdřív představila jako svoji diplomku a dnes je dělá pod značkou Project Sapience, najdete čistou kreativní radost. Bára získala za Project Sapience i nějaká hezká ocenění a my si myslíme, že si je rozhodně zaslouží. Povzbuzuje nás v touze tvořit si svůj šatník a zprostředkovává cestu k originální oděvní tvorbě z jiných pozic, než jaké jsou v Čechách dnes obvyklé.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Úroveň šicích skills: mírně + středně pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: