Trenchcoat

* je zpátky
5 200 Kč / kurz 4 298 Kč bez DPH
náhradníci/e
termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pod vedením oděvní designérky Lay Sedlákové si ušijete vlastní trenchcoat.

Kurz pro (alespoň) středně pokročilé a šicí výzva No. 1.

Další z kategorie: Kurzy šití v Praze

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Po dlouhé době se nám vrací fenomenální kurz šití trenchcoatu.

Stylově čistý a precizní trench, který Lay šije na zakázku si můžete ušít vlastními silami. Lay vám dá k dispozici svůj střih a hlavně know-how, kdy vás provede šitím trenche krok za krokem. 

Skupina se sejde celkem čtyřikrát a abyste kabát stihli, je třeba se věnovat i domácím úkolům. Nic velkého, zvládnete sami a nebo si přijdete někdy k nám do dílny - to máte free v rámci přípravy na kurz.

Při přihlášení na kurz nám můžete rovnou do poznámky uvést vaši běžnou konfekční velikost a míry. Lay Vám připraví střih, který si u nás vyzvednete (nebo pošleme) a na první setkání dorazíte s již nastříhanou látkou. Nemusíte se toho bát - vždycky to všichni zvládli ;) Ke stříhání dostanete od Lay instrukce, materiál můžete zkonzultovat s námi na obchodě - možná tady i nějakou krásu zrovna najdete.

Setkávání probíhají na naší adrese Havanská 10 (Praha 7 - Letná) jako obvykle. Látky si ještě budete potřebovat dokoupit či donést z vlastních zásob. 

P. S. Prudké šicí ambice většinou nekrotíme, ale myslete na to, že nejde o kurz začátečnický a je rozumné se do něj pustit, pokud už máte nějakou složitější oděvní věc ušitou. Nejste-li si jisti svoji úrovní, napište, poradíme.

Maximální kapacita: 5 lidi

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: oděvní
Úroveň / Pokročilost: více pokročilí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: