Tkaní na kruhovém rámu | kurz

Novinka
2 250 Kč / kurz 1 860 Kč bez DPH
Na dotaz
termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Zábavná technika s velkým efektem - kurz pro nadšené začátečnice i začátečníky.

Naučíš se, jak postupovat, nasaješ tipy a triky pro práci s přízí a dostaneš na výběr z výjimečných materiálů, které lektorka vybírá s nejvyšší péčí. Domů bys si měl(a) donést svůj vlastní piece of art - jediný svého druhu a všechno know-how, jak pokračovat na vlastní triko.

  • Lektorka: Jana Sedláčková (@la.pon.art)
  • Místo konání: Havanská 10, Praha 7
  • Maximální počet účastníků: 6

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Láká vás vyzkoušet nové řemeslo a máte pocit, že tohle tkaní je hodně kreativní záležitost? Je! Tkaní v kruhovém rámu je technika dostupná i pro úplné začátečníky a můžete ji pak kdykoliv replikovat v domácích podmínkách. Co potřebujete, tak chuť si hrát a zkoušet a nebát se. Vlákna a struktury a jejich kombinace je fascinující svět a každý kus na rámu odráží malý a specifický vesmír každého z nás. A to nás na tom tak baví.

Lektorka Jana Sedláčková za námi přijede z Českých Budějovic, čehož si moc považujeme. Její přístup spojuje experiment s řemeslem a tradicí. Jana dokáže předat nezbytné know-how a povzbudí v realizaci vašeho vlastního experimentu. Vy sami si pod jejím vedením prozkoumáte, jak se různé materiály chovají a naučíte se, jak s nimi v rámu pracovat a získávat různý typ struktury.

Materiálů bude na kurzu dostatek, nosit si nemusíte nic, všechno máte v ceně. Rozhodně se ale doma můžete zamyslet, jestli do svého příběhu nechcete vetkat i něco ryze svého - proužek ze starého trika, scrap z látky, zbytky z šití halenky a co vás tak napadne. Když vás něco napadne, přibalte si na kurz s sebou.

Kurz trvá pět hodin a počítáme s dvacetiminutovou pauzu uprostřed. Průměrně rychlí si zvládnou během kurzu vyrobit kompletní kus. Kdo má radši na práci více času a pohodu, může být v klidu - my vás rozhodně stresovat nebudeme. Když nestihnete komplet během kurzu, neděje se vůbec nic a odnesete si domů i materiál na dodělání. Know-how už mít budete.

Upozornění: Poslední fotka v galerii neodkazuje na tento kurz, ale na kurz výšivky. Ať máte i představu prostoru, kde se kurz odehrává. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití
Typ kurzu: nešicí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: