Mr. Citrus | evropský len

* je zpátky
860 Kč / m 711 Kč bez DPH
Skladem (>5 m)

Design: Merchant and Mills

Tkanina: 100% měkčený, předepraný len

Země původu: Litva

Šíře látky: 140 cm

Gramáž: 200 g/m2

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Len snů. Ty v Merchant Mills umí dlouhodobě skvěle!

Látka je krásně měkká a zároveň robustní. Chcete ji na kalhoty, na dlouhé šaty, i na sukni. Látka je vzdušná a sem tam prosvitne. Je to investice do kvalitního materiálu s výrazným podtextem zodpovědné textilní výroby. Len pochází z Litvy, kde byl vypěstován i zpracován a je to látka, která budí u nás velké ocenění a přejeme si ji jako součást našich šatníků.

Merchant and Mills je britský brand vzdávající hold staré dobré krejčovině a řemeslu opravářů oděvů. Jejich látky, které objevují po celém světě, mají typický rukopis jak v texturách, tak barevných odstínech a krejčovské nástroje, které rovněž nabízejí, kloubí estetiku se staletími ověřenou praktičností. Ve výběru svých látek dbají na etickou i ekologickou stránku textilní produkce a jak sami říkají, vrací se tak k samotným kořenům šití. A my se moc rádi vracíme s nimi..


 

JAK SE O LÁTKU STARAT:

Před polohováním střihu látku pro zbytkové vysrážení vyperte. Doporučujeme prát ve vlažné vodě na 30°. Len Vám ale dovolí i prát na více a je obecně více srážlivý. Pokud víte, že neuhlídáte vždy praní na 30, vysrážejte si ji raději rovnou na 40.

Doplňkové parametry

Kategorie: Látky
Tkanina | Pletenina: Pevná vazba
Materiál: Len
Gramáž: střední gramáž (140 g/m2 - 200 g/m2)
Šíře: běžná šíře (140 - 160 cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: