Konzultace na míru | individuál

Novinka
1 200 Kč / setkání 992 Kč bez DPH
Volno (>5 setkání)

Individuální kurz šití pro všechny vaše specifické projekty.

Doba trvání: 60minut

Termíny dle vašich možností. Napište nám k objednávce kurzu své časové preference.

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Skupinové šicí kurzy jsou skvělá věc, ale některé projekty přeci jen potřebují speciální péči a individuální přístup.

Pokud máte v hlavě zajímavý projekt, na který si sami netroufáte nebo chcete šít něco, co naše skupinové lekce nepokrývají, individuální lekce šicí bude to pravé ořechové. Nebo se prostě ve skupince necítíte komfortně a setup jeden na jednoho se zkušenou lektorkou po boku vám vyhovuje víc. Pomůžeme vám se šitím absolventského projektu do školy, s vyladěním hotového střihu na vaši postavu i s šicím návodem, ve kterém se nedokážete dostat dál. 

Ozvat se nám můžete prakticky s jakýmkoliv šicím projektem, který se vám zrodil v hlavě. A my se zamyslíme nad tím, jakým způsobem bychom vám s ním mohli pomoct.

Ať už preferujete individuální přístup kvůli osobnímu komfortu nebo složitosti vašeho projektu, zkušená lektorka svoje tempo i přístup vždycky přizpůsobí vašim potřebám. A pokud to váš projekt umožní (nebo vyžaduje), šití u nás v dílně lze zkombinovat také s domácími úkoly a průběžnými konzultacemi dílčích kroků s lektorkou.  

JAK TO PROBÍHÁ?

Po zaplacení nebo rezervaci kurzu se spojíme a domluvíme se na časech, které vám vyhovují. Pobavíme se o tom, co byste chtěli šít nebo s čím potřebujete poradit a vytvoříme předběžný plán kurzu včetně časového odhadu, pokud vás třeba tlačí deadline. Máte-li svůj vlastní šicí stroj, neváhejte si ho přinést  (pomůže nám, pokud nám předem dáte vědět značku a model), ale není to nutné. V dílně máme několik typů šicích strojů, overlocků i coverlock a všechny šicí nezbytnosti, které byste na kurzu mohli potřebovat. 

 Z kapacitních důvodů je nejlepší soukromé lekce plánovat na úterky, středy a čtvrtky v dopoledních hodinách (cca 8:00 - 11:00) nebo čtvrtky od 13:00. Jiné časy lze pouze na základě individuální domluvy s lektorkou. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: