Vyšívací stroj | individuál

Akce Novinka
1 450 Kč –17 %
vyšívací stroj brother
1 450 Kč –17 % 1 200 Kč / setkání 992 Kč bez DPH
Volno (>5 setkání)

Naučíme vás pracovat s vyšívacím strojem a rovnou si s naší podporou vytvoříte vlastní výšivku. 

Akce: pro květnové rezervace platí zvýhodněná cena.

Potřebné zkušenosti: šití na běžném domácím šicím stroji.

Model stroje: Brother F580 (zvládne výšivku do velikosti 13 x 18 cm)

Doba trvání: 90 minut

Termíny dle vašich možností. Napište nám k objednávce kurzu své časové preference.

Potřebujete poradit s výběrem vyšívacího stroje? Ozvěte se nám, pomůžeme se zorientovat v možnostech.

 

Detailní informace

Vrácení zdarma
Vrácení zdarma
Zpáteční dopravu platíme my
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Od dvou metrů látky v kuse

Detailní popis produktu

Na našem nejnovějším přírůstku v dílně, vyšívacím hybridu šicího a vyšívacího stroje Brother F580, (model stroje podrobně zde) si sami můžete vyšít třeba monogramy na svatební ubrousky, iniciály na košili, polštářek se jménem pro svou ratolest nebo třeba zábavný i klasický motiv na mikinu či ručník. 

Stroj nabízí bohatou galerii motivů a písmen včetně české diakritiky. I nároční vyberou a toto vyšívání je jednak ultimátní zábava a také hodně muziky.

JAK TO PROBÍHÁ?

Po přihlášení na kurz se s vámi spojíme a vymyslíme termín. Na místě pak dostanete individuální instruktáž k ovládání stroje, projdeme spolu motivy a vy si s naší pomocí nakonfigurujete vlastní výšivku, kterou vám následně pomůžeme realizovat. Všechno potřebné u nás máme. Výztuhy, kvalitní vyšívací nitě (20 barev), žehličku, rámeček, pravítka. Pokud máte vymyšlen konkrétní projekt, nezapomeňte si vzít svoji látku.

V ceně máte výšivku v rozsahu 10 tisíc stehů. To je vcelku velkorysá věc. Pokud budete chtít vyšívat, jak na běžícím páse, platíte pak za každých tisíc stehů 10,- Kč. Kdyby vám nestačil čas 90 minut a chtěli jste ve vyšívání pokračovat už více méně samostatně, máte další hodinový pronájem vyšívacího stroje za 250,-/hodinu. Toto platí i pro opakované návštěvy, pokud už se strojem budete umět.

Ovládání našeho vyšívacího stroje je hodně intuitivní a jednoduché, jeho obsluhu po naší instruktáži zvládnete. Podmínkou je pouze předchozí zkušenost se šitím na běžném šicím stroji. 

CO VYŠÍVAT? 

  1. Stroj má ve své databázi 193 vyšívacích vzorů a 13 druhů písem ( 3 z nich umí i českou diakritiku).
  2. Vzory je také možné stahovat volně či za poplatek z internetu a přinést na flashce (stahujte nejlépe ve formátu .pes). Pokud byste si nevěděli rady s tím, kde a jak vzory na internetu hledat, ozvěte se nám. Rádi se o naše tipy a zdroje podělíme!
  3. Další možností je tvorba vlastního vyšívacího motivu v aplikaci Artspira, která je volně ke stažení do mobilu či tabletu a funguje podobně jako malování.
  4. Potřebujete-li vyšívat logo či jiný motiv vytvořený přímo vám na míru, budete potřebovat použít software na tvorbu výšivky. Tyto softwary jsou buď celkem drahé, nebo volně dostupné, ale s omezenými funkcemi a my jej bohužel zatím nemáme. Proto doporučujeme nechat si výšivku vyrobit na zakázku profesionálem a k nám si ji přinést hotovou na flashce

NA CO LZE VYŠÍVAT?

Stroj dokáže bez problémů vyšívat na tkaniny i úplety (u těch doporučujeme vyšší gramáž a co nejméně elastanu). Nedělá mu problém ani filc nebo látky s vlasem, jako je třeba froté nebo flauš. Maximální velikost výšivky je 13 cm x 18 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: