Juki HZL - F300 Exceed Home Deco + zaškolení zdarma + roční členství v šicím klubu (přístup k šicí knihovně, 10% sleva na látky a kurzy šití)

Neohodnoceno

Multifunkční vysoce kvalitní domácí šicí stroj inspirovaný stroji průmyslovými.

 

ZÁRUKA: 2 roky

DOPRAVA: zdarma

 

Zaškolení ke stroji zdarma. K nákupu Juki HZL - F300 získáte roční členství v našem šicím klubu.

21 290 Kč / ks 17 595 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Japonská firma Juki dlohodobě zaujímá vedoucí postavení na trhu průmyslových šicích strojů. Je považována za představitele vysoké kvality, spolehlivosti a za strůjce nových technických a softwarových inovací - vyrábí nejen mechanické části strojů, ale vyvíjí a vyrábí i elektroniku a motory. Mnohé z technických a konstrukčních řešení průmyslových šicích strojů používá také u šicích strojů určených pro domácí použití.

Elektronický šicí stroj Juki HZL F300 je perfektní volbou pro všechny, kdo od svého stroje očekávají víc. K využití všech jeho funkcí Vám napomůže i velký přehledný displej s množstvím informací. Stroj disponuje velkou pracovní plochou napravo od jehly (21 cm), automatickým odstřihem nitě či programem pro patchwork (šití na čtvrt palce - patchworkářky vědí). Blokový podavač SFDS je pro Juki příznačný - díky obdelníkovému pohybu podavače zcela nahrazuje horní podávání a stroj si tak snadno poradí s více vrstvami slabých i silných látek.

Co jiné stroje v této cenové kategorii nemají a čím si nás tento stroj mimo jiné získal, je možnost využití nožního pedálu k odstřihu nitě (sešlápnutím patou) a senzorové šití knoflíkových dírek s možností nastavení nejen délky, ale i šířky dírky.

 


DALŠÍ FUNKCE:

displej zobrazující číslo stehu, jeho šířku i délku, vhodnou patku a polohu jehly, horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou, systém průmyslového blokového podávání látky (rovnoměrně podává tenké i extra silné materiály), volné rameno, snadný začátek šití silných látek nebo více vrstev (vhodné i při šití přes silné švy), automatické napětí horní nitě, polohování jehly nahoře / dole, zcela automatický navlékač jehly - stačí pouhé stlačení páčky dolů, vlastní motor pro nezávislé cívkování spodní nitě s aretací konce nitě (bez omotávání a klouzání nitě kolem cívky), možnost regulace přítlaku patky, rychlovolba nejpoužívanějších stehů pomocí tlačítek, stabilní napětí nitě při volném quiltování, kvalitní LED osvětlení, pevný plastový kryt

STEHY:

106 druhů stehů vč. pružných, overlockových i široké škály dekoračních stehů, 3 typy abeced + čísel - vyšívání monogramů Délku a šířku stehu lze plynule regulovat (délka stehu: 0-5mm; šířka stehu 0-7mm)

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE STROJI V CENĚ:

► šroubovák, sada jehel, cívky pro spodní nit 3 ks, páráček, štěteček, odvíjecí kotouček 2 ks - 2 velikosti/ kabel, návod, pevný plastový kryt, možnost dokoupení kolenní páky

► patky: standardní přítlačná patka, přítlačná patka pro knoflíkové dírky, overlocková přítlačná patka, zipová patka, patka pro slepý steh, přítlačná patka na ruční šití knoflíkových dírek

 

VÁHA, PŘÍKON, ROZMĚRY:

váha stroje: 9,8 kg

celkový příkon stroje: 65 W 

rozměry stroje : 29 cm (výška), 44,5 cm (délka), 21 cm (hloubka)


Proč si stroj chcete koupit u nás

► K vybranému stroji vás vždy zaškolíme. 15-ti minutové zaškolení u nás v provozovně (Praha 7) máte zdarma a můžete ho čerpat půl roku po nákupu.

► Jako dárek dostanete roční členství v našem šicím klubu.

Jsme autorizovaní prodejci šicích strojů a zároveň máme hodně zkušeností s lidmi, kteří šijí. Na našich šicích kurzech potkáváme úplné začátečníky i lidi, co už své šicí dovednosti jenom pilují. Víme, kde jsou slabá i silná místa jednotlivých strojů a rádi se o to s vámi podělíme. Nechceme vám prodat stroj, se kterým nebudete spokojeni. Chceme vám pomoci vybrat ten nejlepší možný stroj pro vás a vaše potřeby.

Jméno značky: Juki
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: elektronický šicí stroj
Typ chapače: rotační horizontální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ano, komfortní
Přítlak patky: ano
Knoflíková dírka: senzorová, 16 druhů
Počet stehů: 106
Délka a šířka stehu: 0-5 mm, 0-7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: