Lada L30 + zaškolení zdarma + půlroční členství v šicím klubu (přístup k šicí knihovně, 5% sleva na látky a kurzy šití)

Neohodnoceno

Spolehlivý základní stroj pro běžné domácí šití 

ZÁRUKA: 5 let

DOPRAVA: zdarma

Ke stroji vás rádi zaškolíme (na naší provozovně na Praze 7). K nákupu stroje LADA L30 také získáte půlroční členství v šicím klubu a pdf. tutorialy na 8 začátečnických projektů.

Aktuálně ke stroji přidává výrobce i dvě (užitečné) patky jako dárek (získáte patku lemovací a overlockovou).

3 990 Kč / ks 3 298 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Stroj s jednoduchým ovládáním a snadnou údržbou oceníte, pokud hledáte základní šicí stroj na doma. 

Lada L30 je dobrý stroj pro začátečníky, kteří hledají svůj první šicí stroj a může velmi dobře sloužit i těm, kteří se nepotřebují rozmazlovat vymoženostmi vyšších modelů - případně z jakéhokoliv důvodu nechtějí za stroj utratit více peněz. Klasická konstrukce a kyvný CB chapač uklidní ty, kteří hledají nový stroj a jsou na tento typ chapače zvyklí.

Celokovová konstrukce těla tohoto stroje včetně mechaniky přináší především delší životnost oproti levnějším strojům, které na trhu najdete. Standard pětileté záruky, který Lada nabízí, hovoří rozhodně ve prospěch toho, že si nepořizujete hračku na jednu sezónu, ale šicí stroj, který můžete třeba poslat dál, když se za rok nebo dva posunete se svými šicími ambicemi. 

V nabídce naleznete 23 stehů včetně stehů pružných pro šití úpletů. Stroj je konstrukčně dostatečně silný pro šití džínoviny a pevných pláten.

Šití knoflíkové dírky je polo-automatické na 4 kroky (patku na šití knoflíkových dírek najdete v základním příslušenství stroje). Délka a šířka stehu se nastavují plynule (max délka stehu je 4mm, max šíře 5 mm).

Výměna patek je rychlá a jednoduchá a na stroji najdete i regulaci přítlaku patky, což stroje v této cenové kategorii běžně nemívají. Stroj umožňuje šít volným ramenem stejně jako dvojjehlou, Osvětlení je kvalitní LED, které krom toho, že dobře svítí, tak nezahřívá jehlu a stehovou desku.


 

PŘÍSLUŠENSTVÍ DODÁVANÉ SE STROJEM:

► nožní pedál, cívky na spodní nit (4 ks.), sada jehel (3 ks - systém jehel 130/705H.), páráček, měkký ochranný kryt, olejnička, vodič pro quilt, látací destička, šroubovák, velká a malá zarážka  nitě,  přídavný kolík (53 mm), podložka pod nit,

► 4 patky: základní univerzální patka, oboustranná patka pro všívání zipů, patka pro šití knoflíkových dírek, patka pro přišívání knoflíků

Jméno značky: Lada
Kategorie: Šicí stroje
Využití: domácí šicí stroj
Typ stroje: mechanický šicí stroj
Typ chapače: kyvný vertikální
Volné rameno: ano
Pružné stehy: ano
Navlékač jehly: ne
Přítlak patky: ano
Knoflíková dírka: na čtyři kroky
Počet stehů: 23
Délka a šířka stehu: 0-4 mm, 0-5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: